Гарно про головне

8 квітня 2017, Сб. 13:00
АртПричал Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2
від 700 грн.
від 700 грн.

Галерея

Гарно про головне у Києві - фото №1 picture
Гарно про головне у Києві - фото №2 picture
Гарно про головне у Києві - фото №3 picture
Гарно про головне у Києві - фото №4 picture
Гарно про головне у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Гарно про головне
Любов від народження до нескінченності
 
8 квітня 2017 року у Києві пройде другий всеукраїнський фестиваль весільних церемоній, який змінює звичне уявлення про весільну подію.
 
ФЕСТИВАЛЬ ВЕСІЛЬНИХ ЦЕРЕМОНІЙ «КРАСИВО ПРО ГОЛОВНЕ» - ЦЕ
7 ПІДПРИЄМСТВ-УЧАСНИКІВ з флористики та декору,
7 СТИЛІВ І НОВИХ КОНЦЕПЦІЙ,
7 КРАЩИХ ЦЕРЕМОНІЙМЕЙСТРОВ УКРАЇНИ,
7 СПРАВЖНІХ ПАР,
7 УНІКАЛЬНИХ історій ЛЮБОВІ.
 
КРІМ ТОГО - ЦЕ місце, де говорять про цінності сімейних традицій і цінності створення сім'ї, велика інтерактивна і розважальна програма та розіграші. Організатори не тільки розкажуть про тенденції в організації весільної церемонії, але і покажуть, як можна зробити весільний день нестандартним, стильним і створеним індивідуально для пари. Гостей чекає весняний світлий день, який буде сповнений радості, позитивних емоцій та креативних ідей! Все буде по-справжньому і щиро!
 
Фестиваль «Красиво про головне» ламає стереотип, що весільна церемонія - це постановочний спектакль і лише заміна церемонії в РАГСі. Фестиваль покаже на конкретних прикладах, що весільна церемонія - це найцінніші, найважливіші та трепетні моменти весільного дня. Це ті емоції, які залишаються в пам'яті на все життя.
 
Організатори фестивалю серед відвідувачів очікують побачити майбутніх молодят 2017 року, колег з різних сфер весільного бізнесу, одружених пар, які хочуть незвично відзначити річницю весілля і всіх людей, для яких важливі справжні сімейні цінності і щира романтика в стосунках чоловіка і жінки. Вони зможуть надихнутися новими концепціями та ідеями для весільних церемоній, отримати корисні знайомства і контакти, адже фестиваль відвідають багато флористів, декораторів, фотографів, ведучіх весільних церемоній, весільні організатори та координатори.