Червона шапочка і вогненний півень

15 червня 2019, Сб. 12:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Червона Шапочка і Вогняний Півень»?

1. Побувати на надзвичайно веселій і повчальній постановці.
2. Познайомитись із новими персонажами і з задоволенням побачити улюблену Червону Шапочку.
3. Отримати заряд позитивних емоцій.

Скільки хлопчиків мріють стати справжніми пожежниками! А це непроста й справді героїчна справа.

Дядечко Хоп – старенький вогнегасник. Він все життя сміливо боровся з вогнем, рятуючи людей, тварин, ліси та будинки. Тепер він вийшов на пенсію, але все одно знайшов для себе дуже благородну справу. Зараз дядечко Хоп на пару з котом Нявчиком веде гурток для юних пожежників. Разом вони розповідають, що робити, щоб не допустити небезпечної для життя ситуації. І звичайно, як поводитися, якщо пожежа все-таки сталася.

Тільки ось уроки в гуртку – непрості. Адже дядечко Хоп добре знає, що найкращий варіант донести важливі знання – це розповісти казку. Тож на уроці нашого гуртка ви побуваєте в захопливому казковому світі. Дядечко Хоп, кіт Нявчик і навіть Червона Шапочка (так, не повірите, та сама!) будуть боротися з небезпекою для того, щоб не зустрічатися з нею ніколи поза казкою. А ви будете їм допомагати в цій важливій справі!

Прем'єра вистави відбулася в 2005 році.
Постановка йде російською мовою.
Тривалість – 45 хвилин (без антракту).
Вистава «Червона Шапочка і Вогняний Півень» рекомендована для дітей 4-12 років. Окремий квиток має бути у кожного глядача.

Чекаємо на вас!

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Орфей і Еврідіка 20 червня 18:30, Чт Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 20 червня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат. Topless. Все включено 25 червня 19:30, Вт Чорний квадрат. Topless. Все включено Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Topless. Все включено Вже не хочу 25 червня Чорний квадрат. Topless. Все включено Bel etage Придбати