24-pay-mark Created with Sketch.

Крихітка

24 травня 2024, пт. 19:00-21:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 700 ₴
від 700 ₴

Про подiю

Концерт гурту Крихітка в Києві відбудеться 24 травня 2024 року о 19:00 в ATLAS.

Чому варто піти на концерт гурту Крихітка в Києві?

  1. Одні з найяскравіших представників українського інді-поп.
  2. Презентація нового альбому «Мегалюбов».
  3. Те саме відчуття приналежності до чогось високого й недосяжного.

Гурт Крихітка з концертом у Києві

Київський гурт Крихітка – родоначальники вітчизняного фем-інді-попу з багатотисячною армією шанувальників. Незмінною фронтвумен колективу є композиторка, співачка та журналістка Олександра Кольцова. Сьогодні артистка вважає однією з головних місій свого гурту, як і інших творчих формацій в Україні, «тлумачити світу нашу культуру». І мистецький політ Крихітки у цьому напрямку – нескінченний.

Улюблені та нові пісні Крихітки на сцені ATLAS

24 травня ваші улюблені музиканти представлять свій новий альбом «Мегалюбов». Його реліз має відбутися в травні. Прозвучать і вже добре відомі пісні гурту. Заявлена участь в концерті запрошених гостей. Проте їхні імена – поки що в секреті. На вас чекає потужний звук, унікальна атмосфера та чуттєвий вокал. Крім того, в рамках концерту на підтримку фонду Leleka Foundation відбудеться благодійний аукціон. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт гурту Крихітка в Києві?

Квитки вже у продажу на сайті Concert.ua.

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 08 липня 18:30, пн МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 700 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 08 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати