24-pay-mark Created with Sketch.

КРИК НАЦІЇ

від 300 ₴

Галерея

Про подiю

КРИК НАЦІЇ в Ужгороді! Чекаємо на вас 2022-07-23 в 18:00 на локації Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв, Ужгород.
Ви можете придбати квитки на КРИК НАЦІЇ на Concert.ua онлайн.


Перша прем’єра відновленого театру.

Донецький обласний академічний драматичний театр, будівлю якого було знищено надпотужною російською бомбою 16 березня в Маріуполі, відновив свою роботу в Ужгороді.

Колектив театру зібрав свої творчі сили та 16 липня випускає свою першу прем’єру у постановці режисера – заслуженої артистки України Людмили Колосович.

«КРИК НАЦІЇ» – це голос кожної творчої одиниці Донецького драмтеатру, який зливається в єдиний КРИК НАЦІЇ.

«КРИК НАЦІЇ» – це про життя і долю Василя Стуса в алюзіях та аналогіях. Це про спіраль історії, про впізнання ситуацій та подій крізь десятиліття.

«КРИК НАЦІЇ» – це наш сьогоднішній день в усій його абсурдності.


Схожі події

Як виростити чоловіка в домашніх умовах 09.03 Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах 09.03 Як виростити чоловіка в домашніх умовах Придбати Про що мовчать чоловіки 08.03 Про що мовчать чоловіки Львів від 300 ₴ Про що мовчать чоловіки 08.03 Про що мовчать чоловіки Придбати Княгиня Ольга 27 лютого 19:00, вт Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 27 лютого Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Ladies‘ Night 26 березня 18:00, вт Ladies‘ Night Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 26 березня Ladies‘ Night Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати