17 травня 2019, Пт. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 1100 грн.
від 1100 грн.

Галерея

Кровосток у Києві - фото №1 Кровосток у Києві
Кровосток у Києві - фото №2 Кровосток у Києві афіша
Кровосток у Києві - фото №3 Кровосток у Києві квитки

Про подiю

Чому варто відвідати концерт кровостока?

1. Побувати всередині незабутньої атмосфери похмурих чесних треків Кровосток.
2. Почути знайомі улюблені хіти.
3. Нічого особистого, просто п*ц.

Кровосток повертається до Києва з великим сольним концертом!

17/05, Секретне місце

Коли їх треки чують добропорядні громадяни, у них холоне в жилах кров. Досвідчені шансоньє знімають з ротації свої пісні, коли їм включають байдужу "читку" про жахливі події. Для більшості з нас це перший в житті російськомовний хіп-хоп. Йдеться про Кровосток. Вони знову в столиці.

Кровосток - це три врівноважених хлопця, які тверезо дивляться на те, що їх оточує. За слова відповідає Антон Черняк, він же Шило. Продюсує і створює атмосферу Дмитро Файн, він же доктор Фелдьман. Забавні, іграшкові біти, які запам’ятовуються, створює Костянтин Рудчик, він же Фантомас 2000.

Почавши в 2004 році з дебютного альбому "Реки Крови", Кровосток не здає позицій і по сьогоднішній день. Від платівки до платівки рівень мороку підвищується, так само як і рівень жаху від реального життя. Тим, хто слухає вперше Кровосток, здається, що ці хлопці - злодії в законі, яким дозволили читати реп.

Але, насправді, Кровосток - проект, який замислювався як жарт від творчої інтелігенції. Черняк і Файн складалися в різних арт-групах. Антон - художник, а Дмитро - інсталятор. Але в один прекрасний момент все змінилося. Їх стали сприймати всерйоз.

І настільки серйозно, що суд міста Ярославль намагався заборонити Кровосток на державному рівні. Але доля зіграла злий жарт саме зі стороною обвинувачення. Навіть суддя, який вів цю справу, негласно висловив підтримку групі і відхилив всі звинувачення на їхню адресу.

Минулого року тріо випустило альбом "ЧБ" і успішно представило його в Києві. Новинок відтоді не виходило, але хто знає, що відбувається в таборі групи. Може вже "варять" щось новеньке. А зараз головне завдання - дістати весняний куртець, знайти в ньому заначку і купити квиток на майбутній концерт.

Схожі події

Sting My Songs 06 жовтня 19:00, Вт Sting My Songs Київ, Палац спорту від 1090 грн. Sting My Songs Вже не хочу 06 жовтня Sting My Songs Палац спорту Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати