6 жовтня 2018, Сб. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 700 грн.
від 700 грн.

Галерея

Кровосток у Києві - фото №1 Кровосток у Києві
Кровосток у Києві - фото №2 Кровосток у Києві афіша
Кровосток у Києві - фото №3 Кровосток у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт Кровосток?

1. Легенда хіп-хоп андеграунду везе до Києва круту програму.
2. Іронічні і прямі музиканти ламають стереотипи і просувають своє бачення жанру гангста-реп.
3. Кожен концерт групи - оригінальний і своєрідний. Ловіть нові враження!

Культовий Кровосток - знову в Києві! Зустрічаємося 6 жовтня в клубі Atlas.

Кумири музичних гурманів везуть потужну програму (а у них інших не буває) з перевірених хітів і свіжих робіт. Ти ж не пропустиш такий вечір?

Не секрет, що Діму «Фельдмана» і Антона «Шило» завжди з нетерпінням чекають в українській столиці. На концертах групи яблуку ніде впасти, а по залу раз у раз прокатує хвиля захопленого улюлюкання. У свою чергу, Кровосток завжди із задоволенням виходить на українську сцену: тут музиканти презентують свої нові альбоми, разом з київськими фанами відзначали своє 10-річчя. Тепер готуйся разом з тисячним залом зачитати слідом за Антоном рядки крутих треків!

Нестандартний колектив намагалися прикрити на батьківщині - не вийшло. А в підсумку - армія шанувальників стала ще більше: заборонений плід, самі знаєте ... Ось і продовжують невгамовні хлопці генерувати прямі і ясні тексти, без фільтрів та іншої мішури, змішуючи в своїй творчості добірний мат і кримінальні замальовки.

Кровосток залишається унікальним колективом, що створює майстерні пародії на пафосний гангста-реп.

Побачимося!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Fan-2 подорожчання 25.02 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати