Круті віражі

16 серпня 2018, Чт. 19:00
Єврейський культурний центр Одеса, вул. Ніжинська, 77/79
від 180 грн.
від 180 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Круті віражі»?

1. Побачити ефектну постановку за однією з найвідоміших французьких п'єс.
2. Блискуча гра акторів подарує незабутні враження і нікого не залишить байдужим.
3. «Круті віражі» – це пікантність і драйв в одному флаконі.

16 серпня в Єврейському культурному центрі – дивовижна французька комедія «Круті віражі». Півтори години яскравих емоцій і нестримного сміху забезпечені!

Створена спеціально для бенефісу чудового Алена Делона п'єса відразу ж потрапила до найбільш касових у Франції. Вистава на одну дію і дозволяє на одному диханні промчати крізь шалену ніч разом із героями. Це – досвідчений ловелас і дівчина, з якою перебувати поруч, – хвилююче і небезпечно одночасно. «Відшити» залицяльника – не складно. Набагато важче змусити його повірити в те, що він і не уявляє собі, що таке справжня пристрасть, швидкість, драйв і любов.

Дівчина перетворює квартиру героя в гоночний болід, який мчить у ніч, викликаючи у свого власника несумісний набір емоцій: страх, жах, сором, захват. О, таке може створити тільки Вона! Але і це ще не все. Віраж – найкрутіший і непередбачуваний – вона готує на ранок. І Він уже ніколи не забуде цю ніч. Комедія, повна авантюр і пристрастей, пікантних моментів і неймовірно смішних поворотів, подарує найпозитивніші емоції. Будьте обережні на віражах і терміново пристебніть ремені! Чекаємо на вас!

Схожі події

Вистава Чужі. Театр вух 02 лютого 19:00, Сб Вистава Чужі. Театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. Театр вух Вже не хочу 02 лютого Вистава Чужі. Театр вух Будинок архітектора Придбати Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 11 Подiй Winterra. Легенда казкового краю 12.01 - 20.01.2019 Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 1.02 - 02.02.2019 Ніч перед Різдвом -50% на другий 27 січня 19:00, Нд Ніч перед Різдвом Київ, Центральний будинок офіцерів від 120 грн. Ніч перед Різдвом Вже не хочу 27 січня Ніч перед Різдвом Центральний будинок офіцерів Придбати