Круті віражі

16 серпня 2018, Чт. 19:00
від 180 грн.
від 180 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Круті віражі»?

1. Побачити ефектну постановку за однією з найвідоміших французьких п'єс.
2. Блискуча гра акторів подарує незабутні враження і нікого не залишить байдужим.
3. «Круті віражі» – це пікантність і драйв в одному флаконі.

16 серпня в Єврейському культурному центрі – дивовижна французька комедія «Круті віражі». Півтори години яскравих емоцій і нестримного сміху забезпечені!

Створена спеціально для бенефісу чудового Алена Делона п'єса відразу ж потрапила до найбільш касових у Франції. Вистава на одну дію і дозволяє на одному диханні промчати крізь шалену ніч разом із героями. Це – досвідчений ловелас і дівчина, з якою перебувати поруч, – хвилююче і небезпечно одночасно. «Відшити» залицяльника – не складно. Набагато важче змусити його повірити в те, що він і не уявляє собі, що таке справжня пристрасть, швидкість, драйв і любов.

Дівчина перетворює квартиру героя в гоночний болід, який мчить у ніч, викликаючи у свого власника несумісний набір емоцій: страх, жах, сором, захват. О, таке може створити тільки Вона! Але і це ще не все. Віраж – найкрутіший і непередбачуваний – вона готує на ранок. І Він уже ніколи не забуде цю ніч. Комедія, повна авантюр і пристрастей, пікантних моментів і неймовірно смішних поворотів, подарує найпозитивніші емоції. Будьте обережні на віражах і терміново пристебніть ремені! Чекаємо на вас!

Схожі події

Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати мадам Батерфляй 29 червня 18:30, Сб мадам Батерфляй Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. мадам Батерфляй Вже не хочу 29 червня мадам Батерфляй Одеський театр Опери та Балету Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019 Вій 09 липня 19:00, Вт Вій Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Вій Вже не хочу 09 липня Вій Одеський театр Опери та Балету Придбати