Круті віражі

16 серпня 2018, Чт. 19:00
Еврейский культурный центр Одеса, ул. Нежинская, 77/79
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Круті віражі»?

1. Побачити ефектну постановку за однією з найвідоміших французьких п'єс.
2. Блискуча гра акторів подарує незабутні враження і нікого не залишить байдужим.
3. «Круті віражі» – це пікантність і драйв в одному флаконі.

16 серпня в Єврейському культурному центрі – дивовижна французька комедія «Круті віражі». Півтори години яскравих емоцій і нестримного сміху забезпечені!

Створена спеціально для бенефісу чудового Алена Делона п'єса відразу ж потрапила до найбільш касових у Франції. Вистава на одну дію і дозволяє на одному диханні промчати крізь шалену ніч разом із героями. Це – досвідчений ловелас і дівчина, з якою перебувати поруч, – хвилююче і небезпечно одночасно. «Відшити» залицяльника – не складно. Набагато важче змусити його повірити в те, що він і не уявляє собі, що таке справжня пристрасть, швидкість, драйв і любов.

Дівчина перетворює квартиру героя в гоночний болід, який мчить у ніч, викликаючи у свого власника несумісний набір емоцій: страх, жах, сором, захват. О, таке може створити тільки Вона! Але і це ще не все. Віраж – найкрутіший і непередбачуваний – вона готує на ранок. І Він уже ніколи не забуде цю ніч. Комедія, повна авантюр і пристрастей, пікантних моментів і неймовірно смішних поворотів, подарує найпозитивніші емоції. Будьте обережні на віражах і терміново пристебніть ремені! Чекаємо на вас!