Круті віражі

16 серпня 2018, Чт. 19:00
Єврейський культурний центр Одеса, вул. Ніжинська, 77/79
від 180 грн.
від 180 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Круті віражі»?

1. Побачити ефектну постановку за однією з найвідоміших французьких п'єс.
2. Блискуча гра акторів подарує незабутні враження і нікого не залишить байдужим.
3. «Круті віражі» – це пікантність і драйв в одному флаконі.

16 серпня в Єврейському культурному центрі – дивовижна французька комедія «Круті віражі». Півтори години яскравих емоцій і нестримного сміху забезпечені!

Створена спеціально для бенефісу чудового Алена Делона п'єса відразу ж потрапила до найбільш касових у Франції. Вистава на одну дію і дозволяє на одному диханні промчати крізь шалену ніч разом із героями. Це – досвідчений ловелас і дівчина, з якою перебувати поруч, – хвилююче і небезпечно одночасно. «Відшити» залицяльника – не складно. Набагато важче змусити його повірити в те, що він і не уявляє собі, що таке справжня пристрасть, швидкість, драйв і любов.

Дівчина перетворює квартиру героя в гоночний болід, який мчить у ніч, викликаючи у свого власника несумісний набір емоцій: страх, жах, сором, захват. О, таке може створити тільки Вона! Але і це ще не все. Віраж – найкрутіший і непередбачуваний – вона готує на ранок. І Він уже ніколи не забуде цю ніч. Комедія, повна авантюр і пристрастей, пікантних моментів і неймовірно смішних поворотів, подарує найпозитивніші емоції. Будьте обережні на віражах і терміново пристебніть ремені! Чекаємо на вас!

Схожі події

Чорний Квадрат: Любов буває двічі! 23 жовтня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Любов буває двічі! ATLAS, Київ від 120 грн. Чорний Квадрат: Любов буває двічі! Вже не хочу 23 жовтня Чорний Квадрат: Любов буває двічі! ATLAS Придбати Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 500 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати Київ Модерн Балет. Кармен.TV 27 жовтня 19:00, Сб Київ Модерн Балет. Кармен.TV МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Кармен.TV Вже не хочу 27 жовтня Київ Модерн Балет. Кармен.TV МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лесь Подерв’янський 07 грудня 19:00, Пт Лесь Подерв’янський Центр Довженка, Львів від 290 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 07 грудня Лесь Подерв’янський Центр Довженка Придбати