24-pay-mark Created with Sketch.

Кука та Банда (Ремастерд)

11 червня 2023, нд. 19:00-19:00
Docker-G Pub Київ, Ігорівська 13/5
від 0 ₴
від 0 ₴

Про подiю

Концерт «Кука та Банда (Ремастерд)» у Києві відбудеться 11 червня 2023 року о 19:00 в Docker-G Pub.

Чому варто піти на концерт «Кука та Банда (Ремастерд)» у Києві?

  1. Колоритний колектив з атмосферним репертуаром.
  2. Фантастична концертна програма, що стане справжнім подарунком всім шанувальникам.
  3. Феєрія емоцій та вражень від яскравої події.

Концерт «Кука та Банда (Ремастерд)» у Києві

Кука та Банда – це музичний гурт, який очолює популярний український актор, музикант, композитор та просто мегаталановита людина Михайло Кукуюк. Творчість команди характеризують як «шалену» та самобутню. Концерти гурту нерідко нагадують феєричне театралізоване дійство. Ну це й не дивно, адже лідера колективу з театром пов’язує тривала професійна діяльність. Кука та Банда – бажані гості київських клубів. Гурт також відмий активною гастрольною діяльністю.

Драйв, відрив та ще більш потужні композиції від крутого колективу на сцені Docker-G Pub

11 червня на вас благодатним дощем виллється море диско-панку від майстрів жанру. У форматі «Ремастерд» це буде ще нестримніше та карколомніше. Зрештою, фани й так добре знають, чого можуть чекати від цієї зустрічі. А тим, хто іще не знайомий з творчістю гурту, але дуже хотіли би, радимо накопичити енергію: буде що виплеснути під час гучного концерту! Побачимось!

Де купити квитки на концерт «Кука та Банда (Ремастерд)» у Києві?

Квитки завжди зручно замовляти на сайті Concert.ua. Встигніть придбати за кращою ціною!

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 10 травня 19:00, пт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Луцьк, Замок Любарта від 950 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 10 травня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Замок Любарта Придбати MAX BARSKIH 17 травня 19:00, пт MAX BARSKIH Київ, Палац спорту від 690 ₴ MAX BARSKIH Вже не хочу 17 травня MAX BARSKIH Палац спорту Придбати YUNA 2024 23 травня 18:00, чт YUNA 2024 Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 599 ₴ YUNA 2024 Вже не хочу 23 травня YUNA 2024 МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень 13 травня 20:00, пн Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень Київ, Київська Консерваторія від 200 ₴ Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень Вже не хочу 13 травня Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень Київська Консерваторія Придбати