Кумир душі моєї

від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Кумир душі моєї»?

1. Актуальна постановка про пристрасть і її гранях
2. Ця нетлеющая класика
3. Комедія, яка подарує відмінний настрій на весь тиждень

До вашої уваги - динамічна, яскрава і весела гламурна комедія «Кумир душі моєї». Приходьте, щоб зарядитися заразливим творчим позитивом прекрасних акторів театру!

Вистава «Кумир душі моєї» - популярна і улюблена публікою постановка за мотивами п'єси Д. І. Фонвізіна «Бригадир», що стала, в свою чергу, першою російською національною комедією. За словами сучасників, саме Фонвізін проклав дорогу в театр Гоголю і Островському.

«Кумир душі моєї» - спектакль про хитросплетіння доль, про любовному багатокутнику, про чисті щирих почуттях.

Пристрасть, - вона буває творчої, а буває руйнівною. Про це та багато іншого - ця постановка.

Класика ніколи не перестане бути актуальною. Душевні переживання продовжують терзати людини, незалежно від епохи, в якій він живе. А якщо все це подати в бездоганному виконанні чудових акторів, - вам гарантовані відмінний настрій, море посмішок і заряд позитивних емоцій. До зустрічі!

Схожі події

Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 21.09 - 05.10.2019 У джазі тільки дівчата 26 вересня 18:30, Чт У джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. У джазі тільки дівчата Вже не хочу 26 вересня У джазі тільки дівчата Театр музкомедії Придбати Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Дюймовочка Дюймовочка 2 Події Дюймовочка 22.09 - 30.10.2019