Кумир душі моєї

від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Кумир душі моєї»?

1. Актуальна постановка про пристрасть і її гранях
2. Ця нетлеющая класика
3. Комедія, яка подарує відмінний настрій на весь тиждень

До вашої уваги - динамічна, яскрава і весела гламурна комедія «Кумир душі моєї». Приходьте, щоб зарядитися заразливим творчим позитивом прекрасних акторів театру!

Вистава «Кумир душі моєї» - популярна і улюблена публікою постановка за мотивами п'єси Д. І. Фонвізіна «Бригадир», що стала, в свою чергу, першою російською національною комедією. За словами сучасників, саме Фонвізін проклав дорогу в театр Гоголю і Островському.

«Кумир душі моєї» - спектакль про хитросплетіння доль, про любовному багатокутнику, про чисті щирих почуттях.

Пристрасть, - вона буває творчої, а буває руйнівною. Про це та багато іншого - ця постановка.

Класика ніколи не перестане бути актуальною. Душевні переживання продовжують терзати людини, незалежно від епохи, в якій він живе. А якщо все це подати в бездоганному виконанні чудових акторів, - вам гарантовані відмінний настрій, море посмішок і заряд позитивних емоцій. До зустрічі!

Схожі події

Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати