Кумир душі моєї

від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Кумир душі моєї»?

1. Актуальна постановка про пристрасть і її гранях
2. Ця нетлеющая класика
3. Комедія, яка подарує відмінний настрій на весь тиждень

До вашої уваги - динамічна, яскрава і весела гламурна комедія «Кумир душі моєї». Приходьте, щоб зарядитися заразливим творчим позитивом прекрасних акторів театру!

Вистава «Кумир душі моєї» - популярна і улюблена публікою постановка за мотивами п'єси Д. І. Фонвізіна «Бригадир», що стала, в свою чергу, першою російською національною комедією. За словами сучасників, саме Фонвізін проклав дорогу в театр Гоголю і Островському.

«Кумир душі моєї» - спектакль про хитросплетіння доль, про любовному багатокутнику, про чисті щирих почуттях.

Пристрасть, - вона буває творчої, а буває руйнівною. Про це та багато іншого - ця постановка.

Класика ніколи не перестане бути актуальною. Душевні переживання продовжують терзати людини, незалежно від епохи, в якій він живе. А якщо все це подати в бездоганному виконанні чудових акторів, - вам гарантовані відмінний настрій, море посмішок і заряд позитивних емоцій. До зустрічі!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 39 Подiй Німецький цирк Black and White 22.02 - 21.04.2019 Біла акація Біла акація 1 Подія Біла акація 13.03 - 13.03.2019 Мужики не танцюють стриптиз Мужики не танцюють стриптиз 5 Подiй Мужики не танцюють стриптиз 24.02 - 07.03.2019 Театр вух. Мої найкращі весняні канікули 01 березня 19:00, Пт Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Київ, Будинок Кіно від 290 грн. Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Вже не хочу 01 березня Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Будинок Кіно Придбати