Кураж Базар Circus Night Market

28 - 30 червня 2019 16:00
19-й павільйон ВДНГ Київ, пр. Академіка Глушкова 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Кураж Базар Circus Night Market у Києві - фото №1 Кураж Базар Circus Night Market у Києві
Кураж Базар Circus Night Market у Києві - фото №2 Кураж Базар Circus Night Market у Києві афіша
Кураж Базар Circus Night Market у Києві - фото №3 Кураж Базар Circus Night Market у Києві квитки
Кураж Базар Circus Night Market у Києві - фото №4 Кураж Базар Circus Night Market у Києві на concert.ua
Кураж Базар Circus Night Market у Києві - фото №5 Кураж Базар Circus Night Market у Києві фото
Кураж Базар Circus Night Market у Києві - фото №6 Кураж Базар Circus Night Market у Києві піти

Про подiю

Чому варто відвідати Кураж Базар Circus Night Market?

1. Концерт гурту GusGus та інших артистів електронного жанру у музиці.
2. Величезні декорації, які за лічені години змінюються як день та ніч.
3. Десятки кращих артистів жанру, гімнасти та жонглери, фокусники та клоуни, продемонструють видатну майстерність, відвагу та вправність.

В основі циркового дійства лежить трюк, ефектний прийом, здолання того, що здається нездоланним. Це те, що ми цілий рік робимо на Куражі. Це магія, якою ми поділимось на Circus Night Market у червні!

Це про неймовірні зміни. Коли величезний порожній павільйон за лічені години наповнюється життям та перетворюється у фантастичну арену під куполом.

Це про подорожі в часі. Адже мандрівні цирки та базари товаришують віками.

Це про надможливості. Коли десятки кращих артистів жанру, гімнасти та жонглери, фокусники та клоуни, тут і зараз демонструють видатну майстерність, відвагу та вправність.

І звісно ж це все про нас. Адже нам мало куражитись лише вдень, то ж беремо ніч у союзники! На Circus Night Market ми влаштуємо виставу, яку ви не забудете, покажемо номери, які залишаться в історії, запросимо зірок, про яких мріяли.

У повній гармонії з цінностями Кураж Базару у нашому чарівному цирку не буде лише одного — дресированих тварин. Хіба що два веселих гуся зазирнуть, щоб розірвати це строкате свято на атоми!

Адже так, ми знову здолали нездоланне. Ми веземо GusGus!

Лайн-ап:

П'ятниця H2D (https://www.facebook.com/h2d.concerts/):
Frolov
Nil Tarasov
Cream Soda live
Gus Gus live
Smailov
Mamay

Субота L8 Park (https://www.facebook.com/L8Park/):
Zagorui
Igri
Shtenge
Rustam
Stas Twee
Terrence Parker feat. Merachka (live)
Cape Cod (dj-set)

Неділя Masterskaya (https://www.facebook.com/masterskayalab/):
Anta
Jonathan Livingston
Lucas Bird
Тома Рыбка (Счастливые люди)
Push'n'Pull LAYAH
Secret Guest

Ринати у містику та сальто можна разом з добрими справами. Кураж Базар (https://www.facebook.com/kurazhbazar/), Dorn Ivan (https://www.facebook.com/dorn.ivan) й лейбл Masterskaya (https://www.facebook.com/masterskayalab/) відважилися втілити у життя дитячі мрії та забезпечити музичні школи України.

Завдяки флешмобу #детибезинструментов (більше інформації ТУТ) ми вже зібрали 341 000 гривень на забезпечення Золотоніської музичної школи, що постраждала від пожежі, та фортепіано для 9-річної незрячої піаністки Віри. Та ми не хочемо зупинятися. Частина коштів з кожного квиточка, придбаного у 3 день Circus Night Market, підуть на купівлю музичних інструментів.

Алле-оп!

Вартість квитка у касі при вході на подію - 350 грн (п'ятниця, субота), 250 грн (неділя).

Схожі події

Білі ночі 16 серпня 20:00, Пт Білі ночі Київ, Арт-завод Платформа Немає квитків Білі ночі Вже не хочу 16 серпня Білі ночі Арт-завод Платформа Придбати Кураж Базар Реп Шмеп Йо 17 серпня 11:00, Сб Кураж Базар Реп Шмеп Йо Київ, 19-й павільйон ВДНГ від 150 грн. Кураж Базар Реп Шмеп Йо Вже не хочу 17 серпня Кураж Базар Реп Шмеп Йо 19-й павільйон ВДНГ Придбати Фестиваль автомотоавіатехніки Drive for Life Fest 17 серпня 10:00, Сб Фестиваль автомотоавіатехніки Drive for Life Fest Коломия , Аэродром малой авиации від 350 грн. Фестиваль автомотоавіатехніки Drive for Life Fest Вже не хочу 17 серпня Фестиваль автомотоавіатехніки Drive for Life Fest Аэродром малой авиации Придбати Monatik 23 серпня 23 серпня 22:00, Пт Monatik 23 серпня Одеса, Нічний клуб Ibiza від 350 грн. Monatik 23 серпня Вже не хочу 23 серпня Monatik 23 серпня Нічний клуб Ibiza Придбати