Кураж Базар Circus Night Market

28 - 30 червня 2019 16:00
19-й павільйон ВДНГ Київ, пр. Академіка Глушкова 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Кураж Базар Circus Night Market у Києві - фото №1 Кураж Базар Circus Night Market у Києві
Кураж Базар Circus Night Market у Києві - фото №2 Кураж Базар Circus Night Market у Києві афіша
Кураж Базар Circus Night Market у Києві - фото №3 Кураж Базар Circus Night Market у Києві квитки
Кураж Базар Circus Night Market у Києві - фото №4 Кураж Базар Circus Night Market у Києві на concert.ua
Кураж Базар Circus Night Market у Києві - фото №5 Кураж Базар Circus Night Market у Києві фото
Кураж Базар Circus Night Market у Києві - фото №6 Кураж Базар Circus Night Market у Києві піти

Про подiю

Чому варто відвідати Кураж Базар Circus Night Market?

1. Концерт гурту GusGus та інших артистів електронного жанру у музиці.
2. Величезні декорації, які за лічені години змінюються як день та ніч.
3. Десятки кращих артистів жанру, гімнасти та жонглери, фокусники та клоуни, продемонструють видатну майстерність, відвагу та вправність.

В основі циркового дійства лежить трюк, ефектний прийом, здолання того, що здається нездоланним. Це те, що ми цілий рік робимо на Куражі. Це магія, якою ми поділимось на Circus Night Market у червні!

Це про неймовірні зміни. Коли величезний порожній павільйон за лічені години наповнюється життям та перетворюється у фантастичну арену під куполом.

Це про подорожі в часі. Адже мандрівні цирки та базари товаришують віками.

Це про надможливості. Коли десятки кращих артистів жанру, гімнасти та жонглери, фокусники та клоуни, тут і зараз демонструють видатну майстерність, відвагу та вправність.

І звісно ж це все про нас. Адже нам мало куражитись лише вдень, то ж беремо ніч у союзники! На Circus Night Market ми влаштуємо виставу, яку ви не забудете, покажемо номери, які залишаться в історії, запросимо зірок, про яких мріяли.

У повній гармонії з цінностями Кураж Базару у нашому чарівному цирку не буде лише одного — дресированих тварин. Хіба що два веселих гуся зазирнуть, щоб розірвати це строкате свято на атоми!

Адже так, ми знову здолали нездоланне. Ми веземо GusGus!

Лайн-ап:

П'ятниця H2D (https://www.facebook.com/h2d.concerts/):
Frolov
Nil Tarasov
Cream Soda live
Gus Gus live
Smailov
Mamay

Субота L8 Park (https://www.facebook.com/L8Park/):
Zagorui
Igri
Shtenge
Rustam
Stas Twee
Terrence Parker feat. Merachka (live)
Cape Cod (dj-set)

Неділя Masterskaya (https://www.facebook.com/masterskayalab/):
Anta
Jonathan Livingston
Lucas Bird
Тома Рыбка (Счастливые люди)
Push'n'Pull LAYAH
Secret Guest

Ринати у містику та сальто можна разом з добрими справами. Кураж Базар (https://www.facebook.com/kurazhbazar/), Dorn Ivan (https://www.facebook.com/dorn.ivan) й лейбл Masterskaya (https://www.facebook.com/masterskayalab/) відважилися втілити у життя дитячі мрії та забезпечити музичні школи України.

Завдяки флешмобу #детибезинструментов (більше інформації ТУТ) ми вже зібрали 341 000 гривень на забезпечення Золотоніської музичної школи, що постраждала від пожежі, та фортепіано для 9-річної незрячої піаністки Віри. Та ми не хочемо зупинятися. Частина коштів з кожного квиточка, придбаного у 3 день Circus Night Market, підуть на купівлю музичних інструментів.

Алле-оп!

Вартість квитка у касі при вході на подію - 350 грн (п'ятниця, субота), 250 грн (неділя).

Схожі події

OPEN AIR. Pirate Island Нова дата 12 вересня 21:00, Сб OPEN AIR. Pirate Island Київ, Secret Place від 299 грн. OPEN AIR. Pirate Island Вже не хочу 12 вересня OPEN AIR. Pirate Island Secret Place Придбати The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR 26 вересня 22:00, Сб The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Київ, Secret Place від 600 грн. The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Вже не хочу 26 вересня The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Secret Place Придбати Odessa Classic: Даніель Хоуп та ансамбль 14 серпня 19:00, Пт Odessa Classic: Даніель Хоуп та ансамбль Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 150 грн. Odessa Classic: Даніель Хоуп та ансамбль Вже не хочу 14 серпня Odessa Classic: Даніель Хоуп та ансамбль Одеський театр Опери та Балету Придбати Odessa Classic: Камерний оркестр NICO НОВА ДАТА 17 серпня 19:00, Пн Odessa Classic: Камерний оркестр NICO Одеса, Одеська обласна філармонія від 100 грн. Odessa Classic: Камерний оркестр NICO Вже не хочу 17 серпня Odessa Classic: Камерний оркестр NICO Одеська обласна філармонія Придбати