24-pay-mark Created with Sketch.

Кураж Базар This Is America

20 - 21 липня 2019 11:00-22:00
19-й павільйон ВДНГ Київ, пр. Академіка Глушкова 1
від 150 ₴
від 150 ₴

Галерея

Кураж Базар This Is America у Києві - фото №1 Кураж Базар This Is America у Києві
Кураж Базар This Is America у Києві - фото №2 Кураж Базар This Is America у Києві афіша
Кураж Базар This Is America у Києві - фото №3 Кураж Базар This Is America у Києві квитки
Кураж Базар This Is America у Києві - фото №4 Кураж Базар This Is America у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто відвідати Кураж Базар This Is America?

1. Кожен зможе знайти "свою" частинку Америки від Дикого Заходу до зіркового Лос-Анджелеса.
2. Безліч фотозон та декорацій, які познайомлять вас з найкращими місцями Сполучених Штатів та дадуть можливість заповнити соц.мережі контентом на місяць вперед.
3. Теплі літні ночі знову з нами, тож запальним дискотекам бути!

This is America Кураж Базар!

Гайз, пристебніть ремені, лайнер Кураж Базар вирушає у рейс до далекої Америки. Щоправда, летіти 11 годин не доведеться. Пару станцій на метро і ви опиняєтесь на Таймс сквер на ВДНГ.

Серед розваг на вас чекають атракціони, родео на бику, кінотеатр з американськими серіалами і передачами, зона барбекю, beer pong, персональні Гаваї, зона серіалу Friends, одруження у Вегасі, 350 продавців на барахолці, 40 ресторанів на фуд-корті і дух Америки скрізь.

Що?
This is America Кураж Базар
Де?
19 павільйон ВДНГ
пр. Академіка Глушкова 1
Коли?
20-21 липня
Скільки?
150 гривень

Дітям до 12 років вхід безкоштовний

Схожі події

Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 1100 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати ANIMAL PICNIC[Spain] - MONASTETIQ - FLEMING - KRØFT в KURENI 27 липня 16:00, сб ANIMAL PICNIC[Spain] - MONASTETIQ - FLEMING - KRØFT в KURENI Київ, KURENI від 300 ₴ ANIMAL PICNIC[Spain] - MONASTETIQ - FLEMING - KRØFT в KURENI Вже не хочу 27 липня ANIMAL PICNIC[Spain] - MONASTETIQ - FLEMING - KRØFT в KURENI KURENI Придбати ПРОСТОНЕБА FEST: Літній Етно Двіж 09 серпня 16:00, пт ПРОСТОНЕБА FEST: Літній Етно Двіж Дніпро, LAVINA від 450 ₴ ПРОСТОНЕБА FEST: Літній Етно Двіж Вже не хочу 09 серпня ПРОСТОНЕБА FEST: Літній Етно Двіж LAVINA Придбати Музична Платформа України 03 серпня 17:30, сб Музична Платформа України Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 800 ₴ Музична Платформа України Вже не хочу 03 серпня Музична Платформа України МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати