24-pay-mark Created with Sketch.

Кураж Базар This Is America

20 - 21 липня 2019 11:00-22:00
19-й павільйон ВДНГ Київ, пр. Академіка Глушкова 1
від 150 ₴
від 150 ₴

Галерея

Кураж Базар This Is America у Києві - фото №1 Кураж Базар This Is America у Києві
Кураж Базар This Is America у Києві - фото №2 Кураж Базар This Is America у Києві афіша
Кураж Базар This Is America у Києві - фото №3 Кураж Базар This Is America у Києві квитки
Кураж Базар This Is America у Києві - фото №4 Кураж Базар This Is America у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто відвідати Кураж Базар This Is America?

1. Кожен зможе знайти "свою" частинку Америки від Дикого Заходу до зіркового Лос-Анджелеса.
2. Безліч фотозон та декорацій, які познайомлять вас з найкращими місцями Сполучених Штатів та дадуть можливість заповнити соц.мережі контентом на місяць вперед.
3. Теплі літні ночі знову з нами, тож запальним дискотекам бути!

This is America Кураж Базар!

Гайз, пристебніть ремені, лайнер Кураж Базар вирушає у рейс до далекої Америки. Щоправда, летіти 11 годин не доведеться. Пару станцій на метро і ви опиняєтесь на Таймс сквер на ВДНГ.

Серед розваг на вас чекають атракціони, родео на бику, кінотеатр з американськими серіалами і передачами, зона барбекю, beer pong, персональні Гаваї, зона серіалу Friends, одруження у Вегасі, 350 продавців на барахолці, 40 ресторанів на фуд-корті і дух Америки скрізь.

Що?
This is America Кураж Базар
Де?
19 павільйон ВДНГ
пр. Академіка Глушкова 1
Коли?
20-21 липня
Скільки?
150 гривень

Дітям до 12 років вхід безкоштовний

Схожі події

ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ 29 червня 18:00, сб ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ Київ, Bel etage від 300 ₴ ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ Вже не хочу 29 червня ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ Bel etage Придбати Субота на схилі Дніпра в KURENI: AARYON [Spain] 22 червня 16:00, сб Субота на схилі Дніпра в KURENI: AARYON [Spain] Київ, KURENI від 300 ₴ Субота на схилі Дніпра в KURENI: AARYON [Spain] Вже не хочу 22 червня Субота на схилі Дніпра в KURENI: AARYON [Spain] KURENI Придбати Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Kateryna Kremko aka Miss K8 повертається в KURENI! 21 червня 16:00, пт Kateryna Kremko aka Miss K8 повертається в KURENI! Київ, KURENI від 300 ₴ Kateryna Kremko aka Miss K8 повертається в KURENI! Вже не хочу 21 червня Kateryna Kremko aka Miss K8 повертається в KURENI! KURENI Придбати