Подію скасовано

Кураж March

14 - 15 березня 2020 12:00
19-й павільйон ВДНГ Київ, пр. Академіка Глушкова 1
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Кураж March у Києві - фото №1 kurazh-basic-march_19-y-pavilon-vdnh_140320201200_45
Кураж March у Києві - фото №2 kurazh-basic-march_19-y-pavilon-vdnh_140320201200_1

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:


У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату, яка наразі узгоджується організатором з артистами і майданчиком проведення.

Concert.ua сповістить вас в SMS як тільки нову дату буде встановлено. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну. Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Організатор: Кураж Базар
Контакти організатора: https://www.facebook.com/kurazhbazar/
Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2QegiWV

Хочеш — вітай всіх на фб із весною, а хочеш — святкуй її на Куражі. Будь любым <З

Нове життя, нова весна, нові ми. Ми хочемо познайомити новий Кураж зі світом: поділитися досвідом, представити нових друзів та партнерів, розповісти про факапи, перегорнути сторінку і почати нове життя разом чи просто насолоджуватися моментом.

На шляху до оновлення на Куражі можна: • Познайомитись із натуральними винами на нашому brand new барі Синичка.
• Першими й тільки в офлайні дізнатися, кого ми забукували на цей рік.
• Обрати нові образи зі стилістом на барахолці.
• Почати нове життя з роботи у компаніях IQOS, G.Bar й Oh My Look!, у командах Kyiv Academy of Media Arts, Upgrade з Аллою Клименко, з BURSA або Projector. Повний список вакансій шукайте на дошці оголошень (перший поверх).
• Навчитися жестової мови на воркшопі від перекладачів Куражу та Atlas Weekend (за підтримки Mastercard), стати частиною паблік току The Village Україна, дізнатися, як поїхати на Burning Man від українського кемпу бьорнерів або послухати та надихнутися історією прийняття себе від драґ-квін Монро в лекторії.
• Подивитися, помацати та купити вінтаж з Італії, Грузії, Швейцарії, Америки, Франції, Германії, Португалії.
• Послухати сети локальних діджеїв, відібрані нашим музичним редактором Smailov.
• Відвідати інсталяцію «Secret Garden» мисткині Анни Надуди в ангарі (Куратори: Port.agency).
• Покататися на атракціонах.
• Зробити нову аватарку від зіркового фотографа.

Повна програма ТУТ

Весна — вона для нового. Нового тебе і нас <З

Дітям до 12 років, людям з інвалідністю, людям пенсійного віку, учасникам бойових дій, вагітним й іменинникам безкоштовно.
14–15 березня,
12:00–21:00.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Atlas Weekend 2020 08 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2020 Київ, ВДНГ від 600 грн. Atlas Weekend 2020 Вже не хочу 08 липня Atlas Weekend 2020 ВДНГ Придбати Wildways. Новий альбом 21 листопада 19:00, Сб Wildways. Новий альбом Київ, ATLAS від 350 грн. Wildways. Новий альбом Вже не хочу 21 листопада Wildways. Новий альбом ATLAS Придбати