КУРГАН & AGREGAT

1 грудня 2019, Нд. 20:00
Арт-кафе "Стоп-кадр" Луцьк, вул. Карбишева, 1
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

КУРГАН & AGREGAT у Луцьку - фото №1 КУРГАН & AGREGAT у Луцьку
КУРГАН & AGREGAT у Луцьку - фото №2 КУРГАН & AGREGAT у Луцьку афіша
КУРГАН & AGREGAT у Луцьку - фото №3 КУРГАН & AGREGAT у Луцьку квитки

Про подiю

ЧОму варто піти на концерт КУРГАН & AGREGAT?

1. Стать частіцей туру "Габелі" і ощутить всю мощь проісходящого.
2. Уточнить жизнь у кукушки, пастригтись як в прошлий раз, потусаваться пад дебільну музику і передать прівєт всим вчителькам і силянам.
3. Достойно провести осінь під крики "Уходиш" і відпразнувать пєрвий зімній деньок.

Одного разу,невідомо коли, на світі з'явились ці ... королі сучасного українського хіп-хопу, самобутні та щирі self-made виконавці Курган і Agregat!

Гурт вирушає у всеукраїнський тур "Габелі" і нарешті завітає до міста Луцьк, яке вже декілька років на нього чекає.
Наразі, без перебільшення, Курган і Agregat збирає тисячі шанувальників на топових вітчизняних фестивалях і мільйони переглядів на Youtube.
Хлопці перетнуть всю Україну, щоб разом створити нашу музичну історію, та довести, що відвертість завжди перемагає.

Луцьк, ніякий нічний клуб не замінить трушну сільську дискотеку, бо місцевих тус багато, а Курган один. До зустрічі в "Стоп-кадрі"!

Схожі події

Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати