КУРГАН feat АГРЕГАТ

8 березня 2020, Нд. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 500 грн.
від 500 грн.

Галерея

КУРГАН feat АГРЕГАТ у Києві - фото №1 КУРГАН feat АГРЕГАТ у Києві
КУРГАН feat АГРЕГАТ у Києві - фото №2 КУРГАН feat АГРЕГАТ у Києві афіша
КУРГАН feat АГРЕГАТ у Києві - фото №3 КУРГАН feat АГРЕГАТ у Києві квитки

Про подiю

Силяни і селючки, дядько і тьотки, пані та панове ... і малолеточка У місто з багатим іісторіческим минулим, приїжджаємо ми "Селюк" - поздровляті тьотёк та малолеточек з 8 мім березня.

Придлагаем Вам посітіть самє країни захід у вашой жизні.В свою чергу, ми вам надамо можливість матюкатися натовпом, тикати факи, влаштувати слем під "Кривавий кулак" під "Сільське бійку" .Покричать разом уходийш ну й п ....... .й. Встаємо зі своїх ліжечок і виходить прямо до нас на концерт в "Атлас".

Встаємо зі своїх ліжечок і виходить прямо до нас на концерт в Києві! Ваш Курган і Агрегат.

Схожі події

Рок баллады в саду. Виртуозы Киева 14 серпня 19:00, Пт Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 400 грн. Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Вже не хочу 14 серпня Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати JONY Нова дата 15 серпня 22:00, Сб JONY Одеса, Red Line від 600 грн. JONY Вже не хочу 15 серпня JONY Red Line Придбати Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт 09 вересня 19:00, Ср Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Київ, D12 від 390 грн. Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Вже не хочу 09 вересня Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт D12 Придбати