Ансамбль пісні і танцю КУТАЇСІ

1 грудня 2019, Нд. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Ансамбль пісні і танцю КУТАЇСІ в Одесі - фото №1 Ансамбль пісні і танцю КУТАЇСІ в Одесі
Ансамбль пісні і танцю КУТАЇСІ в Одесі - фото №2 Ансамбль пісні і танцю КУТАЇСІ в Одесі афіша
Ансамбль пісні і танцю КУТАЇСІ в Одесі - фото №3 Ансамбль пісні і танцю КУТАЇСІ в Одесі квитки
Ансамбль пісні і танцю КУТАЇСІ в Одесі - фото №4 Ансамбль пісні і танцю КУТАЇСІ в Одесі на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт КУТАЇСІ?

1. Нова програма! Кожен виступ Державного ансамблю пісні і танцю Грузії "Кутаїсі" - це величне шоу, в якому органічно сплетені вогненна енергія танцю, розкішне чоловіче багатоголосся і чаруючі душу грузинські мелодії.
2. Ансамбль «Кутаїсі» - перлина грузинської культури, в якому виступають найталановитіші танцюристи, співаки та музиканти з усіх куточків Грузії. Колектив завоював більше десятка Гран-Прі на міжнародних конкурсах і фестивалях і заслужив визнання глядачів по всьому світу.
3. Приходьте на концерт Ансамблю "Кутаїсі" і ви насолодитеся приголомшливою атмосферою грузинського свята, на якому відчуєте себе найбажанішим і улюбленим гостем!

«Кутаїсі» закохує в себе кожного, хто хоча б раз побував на їхньому концерті!

Вони завоювали понад десятка Гран-Прі на міжнародних конкурсах і фестивалях, заслужили визнання глядачів по всьому світу, квитки на їхні концерти розпродаються задовго до дня виступу. Тут, в Україні, «Кутаїсі» по праву стали всенародними улюбленцями, і ми з особливою радістю і передчуттям чекаємо кожного їхнього приїзду.

На рідній землі «Кутаїсі» ласкаво називають перлиною грузинської культури, адже ансамбль зібрав у своєму складі найталановитіших танцюристів, співаків і музикантів з усіх куточків Грузії. Потужні, стрімкі, неймовірно красиві і талановиті, кожен свій виступ вони перетворюють в величне шоу, в якому органічно сплетені вогненна енергія танцю, розкішне чоловіче багатоголосся і чаруючі душу грузинські мелодії.

Кожен концерт «Кутаїсі» - це приголомшливі постановки і хореографія, чудові костюми і сценографія, віртуозний спів і народний оркестр. Як заворожені глядачі спостерігають за польотами танцюристів, виконуючих в повітрі неймовірні трюки, і неможливо відвезти очей від краси танцюючих грузинських дівчат. Настільки улюблені нами грузинські пісні забирають в прекрасний край, і ви відчуваєте подих гір, спів річок, дзвінкий голос тамади і легкий смак прекрасного грузинського вина. Грузія щедро відкриває свої обійми і запрошує всіх на свято пісні і танцю!

Спеціально для українських глядачів ансамбль «Кутаїсі» приготував нову програму, в якій обов'язково будуть улюблені вами «Тбілісо», «Суліко», запальна «Лезгинка», «Хорумі», «Аджарулі», ви побачите приголомшливе 2-х годинне шоу, в якому буде багато приємних сюрпризів.

Приходьте на концерт Ансамблю «Кутаїсі» і ви насолодитеся приголомшливою атмосферою грузинського свята, на якому відчуєте себе найбажанішим і улюбленим гостем!