Ансамбль пісні і танцю КУТАЇСІ

1 грудня 2019, Нд. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Ансамбль пісні і танцю КУТАЇСІ в Одесі - фото №1 Ансамбль пісні і танцю КУТАЇСІ в Одесі
Ансамбль пісні і танцю КУТАЇСІ в Одесі - фото №2 Ансамбль пісні і танцю КУТАЇСІ в Одесі афіша
Ансамбль пісні і танцю КУТАЇСІ в Одесі - фото №3 Ансамбль пісні і танцю КУТАЇСІ в Одесі квитки
Ансамбль пісні і танцю КУТАЇСІ в Одесі - фото №4 Ансамбль пісні і танцю КУТАЇСІ в Одесі на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт КУТАЇСІ?

1. Нова програма! Кожен виступ Державного ансамблю пісні і танцю Грузії "Кутаїсі" - це захоплююче шоу, в якому органічно сплетені вогненна енергія танцю, розкішне чоловіче багатоголосся і чарівні душі грузинські мелодії.
2. Ансамбль «Кутаїсі» - перлина грузинської культури, в якому виступають найталановитіші танцюристи, співаки та музиканти з усіх куточків Грузії. Колектив завоював більше десятка Гран-Прі на міжнародних конкурсах і фестивалях і заслужив визнання глядачів по всьому світу.
3. Приходьте на концерт Ансамблю "Кутаїсі" і ви насолодитеся приголомшливою атмосферою грузинського свята, на якому відчуєте себе найбажанішим і улюбленим гостем!

Титулований ансамбль пісні і танцю «Кутаїсі» виступить в Одесі.

1 грудня в Театрі музкомедії відбудеться приголомшливий концерт знаменитого грузинського Ансамблю пісні і танцю «Кутаїсі». Шикарне багатоголосся, гармонія рухів, чарівні мелодії і нестримна енергія наповнять ваш вечір грандіозними емоціями.

Поспішайте замовити квитки! Приходьте з рідними і друзями!

Перлина Грузії, ансамбль «Кутаїсі» представить в Одесі абсолютно нову програму. Кожен глядач відчує себе частиною розкішного свята музики і танцю. Талановиті учасники ансамблю виконають композиції «Тбілісо», «Суліко», «Лезгинку», «Хорумі», «Аджарулі». Тільки в цей вечір вас чекають два години дивовижних виступів. Будуть і приємні сюрпризи. Приходьте і насолоджуйтеся приголомшливими номерами блискучих артистів!

Виступи ансамблю «Кутаїсі» підкорюють публіку чудовою хореографією, ефектними постановками, барвистими костюмами і сценографією, а також мелодійним співом вокалістів і звучанням народного оркестру. Глядачів захоплюють легкі, ширяють у повітрі танцюристи, від яких просто неможливо відвести погляд.

На рахунку видатного колективу більше десяти Гран-Прі за участь в фестивалях і конкурсах міжнародного рівня. Світова публіка тепло приймає учасників ансамблю. Квитки на концерти закінчуються задовго до наміченої дати. «Кутаїсі» - часті і бажані гості і в нашій країні.

Ви закохаєтесь в «Кутаїсі» з перших секунд концерту!

Замовити квитки на концерт Ансамблю пісні і танцю «Кутаїсі» в Театрі музкомедії можна на concert.ua

Чекаємо Вас!