Квартет-А-Тет, Двоє на гойдалках, In pivo veritas.

5 липня 2019, Пт. 19:00
Одеський театр Опери та Балету Одеса, пров. Чайковського, 1
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Квартет-А-Тет, Двоє на гойдалках, In pivo veritas. в Одесі - фото №1 Квартет-А-Тет, Двоє на гойдалках, In pivo veritas. в Одесі
Квартет-А-Тет, Двоє на гойдалках, In pivo veritas. в Одесі - фото №2 Квартет-А-Тет, Двоє на гойдалках, In pivo veritas. в Одесі афіша
Квартет-А-Тет, Двоє на гойдалках, In pivo veritas. в Одесі - фото №3 Квартет-А-Тет, Двоє на гойдалках, In pivo veritas. в Одесі квитки

Про подiю

Чому варто піти на балет від Kyiv Modern Ballet?

1. Постановки Раду Поклітару - це незмінно високий рівень і незабутні враження.
2. Насолодитися відточеними і злагодженими рухами танцюристів.
3. Стати частиною унікального театральної вистави.

КВАРТЕТ-А-ТЕТ
На музику Ада Маасу. Балет на 1 дію.

«Чотири віолончелі, чотири танцівника, ніяких декорацій - лише біла тканина, яка розділяє два світи. Мені, прихильнику сюжетного балету, раптом непереборно захотілося поставити абстрактний спектакль ", - Раду Поклітару.

Психологічні нюанси і сценічні ефекти, які раніше не використовувалися на вітчизняній балетній сцені, - головна риса цієї вистави, який не має аналогів в репертуарі театру.

Двоє на гойдалці
За мотивами однойменної п'єси Вільяма Гібсона. На музику І.С. Баха, Ч. Варгаса. Балет на 1 дію.

«П'єса Вільяма Гібсона - дивно тонкий психологічний аналіз стосунків чоловіка і жінки, які, перш за все, прагнуть бути разом, але не здатні боротися за свою любов. Ці персонажі здалися мені настільки зворушливими і беззахисними, що в моїй фантазії відразу народився хореографічний еквівалент цієї щемливої історії. Вистава «Двоє на гойдалках» - діалог двох самотностей, які не зуміли зберегти своє крихке щастя », - Раду Поклітару.

Балет «In Pivo Veritas», певний постановником як «слабкоалкогольне видовище», переплітається з ірландськими народними і застільними мотивами, і музикою Ренесансу.

Він покликаний розслабити сприйняття глядача в кінці трилогії. Візуальний ряд назвою повністю відповідає: атмосфера і столи старовинного кабачка, всюди кухлі з пивом (до речі, не бутафорським), ящики з пляшками, барила, артисти танцюють в килтах, все цокаються. Хтось із артисток плутається і надягає на одну ногу пуанту, а на інший виявляється звичайний тапочок. Під ірландську музику веселяться, під Ренесанс відчувають більш тонкі почуття, все, що відбувається часом дуже складно пов'язати з сюжетом.

Інші дати

Спляча красуня

06 липня 2019 19:00

Одеський театр Опери та Балету, Одеса

Перейти до опису
від 100 грн.

Жінки в ре-мінорі. Вгору по річці.

07 липня 2019 19:00

Одеський театр Опери та Балету, Одеса

Перейти до опису
від 100 грн.

Лебедине озеро

08 липня 2019 19:00

Одеський театр Опери та Балету, Одеса

Перейти до опису
від 100 грн.

Вій

09 липня 2019 19:00

Одеський театр Опери та Балету, Одеса

Перейти до опису
від 100 грн.

Кармен TV

04 липня 2019 19:00

Одеський театр Опери та Балету, Одеса

Перейти до опису
від 100 грн.