Джазовий понеділок. Квартет Олексія Боголюбова

17 червня 2019, Пн. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

17-го червня в рамках серії концертів Live Jazz Monday - Квартет Олексія Боголюбова.

• джазові стандарти в оригінальному аранжуванні з сучасним звучанням
• авторська джазова музика
• спеціальний гість концерту вокалістка Анна Козаченко
• віртуозна імпровізація та свіже звучання
• затишний вечір у супроводі якісної музики

"Для мене грати джазові стандарти - це експеримент" (с) Олексій Боголюбов

Олексій Боголюбов - знаний український музикант та композитор. Він відомий своїм особливим відчуттям музики та нестандартним підходом. Відомі мелодії, що потрапляють до нього, набувають нового звучання - це експеримент та кожного разу виклик.
Олексій створює аранжування для популярних українських та закордонних артистів. Як музикант бере участь у камерних колективах, біг-бендах та оркестрах. Він є бенд-лідером декількох проектів та має колаборації з джазменами з усього світу Louis Godwin ( USA), Marc Bernstein (USA), Zoe Glilby (Great Britain), Ingrid Arthur (USA), та багато інших.

У його творчому доробку 2 авторські платівки та навіть власна джазова школа!
17-го червня до квартету джазменів долучиться юна талановита вокалістка Анна Козаченко. Її вокал прикрасить вечір та додасть вишуканості композиціям.

У складі Квартет Олексія Боголюбова:

Олексій Боголюбов - клавіші
Ростислав Войтко - саксофон
Антон Жуков - контрабас
Ярослав Борис - ударні

17-го червня дозвольте собі розслабитись та відволіктись від буденності. Компанія друзів, вечеря з пляшкою вина та якісна музика.
Джазовий Понеділок - гарний початок тижня в затишному місці.

Схожі події

Слава СЭ 20 жовтня 19:00, Нд Слава СЭ Київ, Центральний будинок художника від 120 грн. Слава СЭ Вже не хочу 20 жовтня Слава СЭ Центральний будинок художника Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД -40% на другий квиток 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати