Квартет І. Листи та пісні чоловіків середнього віку

17 листопада 2019, Нд. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 600 грн.
від 600 грн.

Про подiю

Актори Театру Квартет І - часті і улюблені гості в Україні! Це взаємна любов і прихильність, тому актори із задоволенням привозять свої театральні постановки в Київ. А як може бути інакше, адже добра половина Квартету: Ростислав Хаїт і Леонід Барац - корінні одесити, які обожнюють свою Батьківщину.

17 листопада Квартет І покаже в Києві один з найулюбленіших глядачами вистав: «Листи і пісні чоловіків середнього віку часів караоке, дорожніх пробок і високих цін на нафту».

Цей спектакль продовжує напрямок, закладене кілька років тому спектаклем «Розмови чоловіків ..» і продовжене двома фільмами «Про що говорять чоловіки» і «Про що ще говорять чоловіки».

У них розмови і роздуми про життя поєднуються з музикою у виконанні кращих груп і міні-фільмами. На цей раз формат розмови трохи змінений: актори читають листи, адресовані людям з різних періодів свого життя, в тому числі і тим, яких вже немає поруч ... і навіть тим, яких ніколи не було. Незважаючи на серйозні теми, порушені в спектаклі і, місцями, сумну тематику, гумор як і раніше є основою в постановках Квартету.

Схожі події

Головне. коли 14 серпня 19:00, Пт Головне. коли Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Головне. коли Вже не хочу 14 серпня Головне. коли Театр на Чайній Придбати Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 15.08 - 28.08.2020 тітка Чарлея 19 серпня 20:00, Ср тітка Чарлея Одеса, Літній театр від 50 грн. тітка Чарлея Вже не хочу 19 серпня тітка Чарлея Літній театр Придбати Бал на честь короля 14 серпня 20:00, Пт Бал на честь короля Одеса, Літній театр від 50 грн. Бал на честь короля Вже не хочу 14 серпня Бал на честь короля Літній театр Придбати