Квартет І. Листи та пісні чоловіків середнього віку

17 листопада 2019, Нд. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 600 грн.
від 600 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Актори Театру Квартет І - часті і улюблені гості в Україні! Це взаємна любов і прихильність, тому актори із задоволенням привозять свої театральні постановки в Київ. А як може бути інакше, адже добра половина Квартету: Ростислав Хаїт і Леонід Барац - корінні одесити, які обожнюють свою Батьківщину.

17 листопада Квартет І покаже в Києві один з найулюбленіших глядачами вистав: «Листи і пісні чоловіків середнього віку часів караоке, дорожніх пробок і високих цін на нафту».

Цей спектакль продовжує напрямок, закладене кілька років тому спектаклем «Розмови чоловіків ..» і продовжене двома фільмами «Про що говорять чоловіки» і «Про що ще говорять чоловіки».

У них розмови і роздуми про життя поєднуються з музикою у виконанні кращих груп і міні-фільмами. На цей раз формат розмови трохи змінений: актори читають листи, адресовані людям з різних періодів свого життя, в тому числі і тим, яких вже немає поруч ... і навіть тим, яких ніколи не було. Незважаючи на серйозні теми, порушені в спектаклі і, місцями, сумну тематику, гумор як і раніше є основою в постановках Квартету.