Старий добрий джаз. Квартет Руслана Єгорова

16 січня 2019, Ср. 19:00
In-Jazz Київ, бульв. Дружби Народів, 1
від 230 грн.
від 230 грн.

Галерея

Старий добрий джаз. Квартет Руслана Єгорова у Києві - фото №1 Старий добрий джаз. Квартет Руслана Єгорова у Києві
Старий добрий джаз. Квартет Руслана Єгорова у Києві - фото №2 Старий добрий джаз. Квартет Руслана Єгорова у Києві афіша
Старий добрий джаз. Квартет Руслана Єгорова у Києві - фото №3 Старий добрий джаз. Квартет Руслана Єгорова у Києві квитки
Старий добрий джаз. Квартет Руслана Єгорова у Києві - фото №4 Старий добрий джаз. Квартет Руслана Єгорова у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Старий добрий джаз"?

1. Якщо вам набридла "консервована" гаджетами музика, і ви хочете почути вібрації справжнього, живого джазу.
2. Якщо вам потрібно відпочити від святкової метушні в камерній, затишній атмосфері.
3. Отримати енергетичний заряд позитивних емоцій, оптимізму, натхнення жити і любити.

В цей зимовий вечір, коли гучні свята і застілля вже позаду, і хочеться разом з найближчими людьми зануритися в атмосферу тепла і затишку - приходьте до нас в Ін-Джаз на камерний концерт якісної джазової музики!

У виконанні кращих музикантів джазової сцени - квартету Руслана Єгорова, в складі: піаніста і вокаліста Руслана Єгорова, саксофоніста Дмитра «Бобін» Александрова, контрабасиста Миколи Кистеньова і барабанщика Павла Галицького для вас прозвучить улюблена джазова класика золотої епохи свінгу: композиції Дюка Еллінгтона, Коула Портера , Джорджа Гершвіна та інших відомих метрів джазу.

Це той самий старий, добрий, всім зрозумілий джаз, який, власне, і підкорив весь світ своєю свободою та чуттєвою свінговою пульсацією, і який ми зараз сприймаємо, як еталон стилю.

Живий звук, приємна атмосфера арт-простору In-Jazz.Live, близькі люди поруч, такі знайомі й улюблені джазові хіти у виконанні кращих музикантів України - що може бути прекрасніше?

А якщо хочете, щоб ваші діти теж полюбили джаз - сміливо беріть їх з собою! Адже кожне живе виконання і спілкування з яскравими музичними особистостями-це незабутні враження на все життя!

Відпочиньте душевно і зі смаком!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Один в Каное Один в Каное 11 Подiй Один в Каное 28.03 - 21.04.2019 Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати