Квартирник з Романом Мацютою

16 квітня 2020, Чт. 19:00
FEDORIV HUB Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 149 грн.
від 149 грн.

Про подiю

Зверніть, будь ласка, увагу

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за телефоном: 067 219 3261 Федорів хаб

Вечір — це найкращий час для душевних розмов, чуттєвої, емоційної музики та зустрічей з друзями.
А якщо ви хоч раз були на квартирнику ви вже точно знаєте, що це тепла атмосфера, нові знайомства, та почуття, виражені музикою.

Нашим гостем стане Роман Мацюта — музикант, актор, композитор, автор і виконавець, лідер групи ROSEMARY. Відкритий, доброзичливий і неймовірно привабливий. Людина з чіткою життєвою позицією, заснованою на принципах благородства і честі.

17 березня о 19:00 ми зустрінемося на квартирнику, щоб провести кілька годин граючи, співаючи та підспівуючи

Де? У FEDORIV HUB
Коли? 17 березня 2020
Початок о 19:00

Ви можете придбати квитки на Квартирник з Романом Мацютою на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Святослав Кондратів 14 червня 21:00, Нд Святослав Кондратів Online-трансляція, Online-трансляция від 250 грн. Святослав Кондратів Вже не хочу 14 червня Святослав Кондратів Online-трансляция Придбати MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour 25 липня 20:00, Сб MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Одеса, Стадіон Спартак від 349 грн. MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Вже не хочу 25 липня MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Стадіон Спартак Придбати