8 листопада 2019, Пт. 19:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Kyiv Blues Fest у Києві - фото №1 picture
Kyiv Blues Fest у Києві - фото №2 picture
Kyiv Blues Fest у Києві - фото №3 picture
Kyiv Blues Fest у Києві - фото №4 picture
Kyiv Blues Fest у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Ювілейний десятий Київський міжнародний фестиваль KYIV BLUES FEST - подія небачених масштабів і головний блюзовий свято України в 2019 році. Фестиваль пройде 8 і 9 листопада в столичному Будинку Кіно, і в честь ювілею запропонує глядачам дводенну програму майстрів блюзу з 7 країн і всі відтінки блюзу - від витоків і традицій, до сучасних експериментальних інновацій. Перший день фестивалю представить хедлайнерів з США - хранителя традицій акустичного блюзу, гітариста та вокаліста MICHAEL ROACH, і найяскравіший представник чиказького сучасного гітарного блюзу, який перебуває в 2014 році в Зал Слави Блюзу Чикаго MIKE WHEELER.

Почне фестиваль представник України - Макс Ватутін (м.Коломия) - гітара, вокал. Він представить акустичну програму, що складається з класичних блюзових хітів із репертуару Taj Mahal, BBKing, Ray Charles та інших легендарних виконавців з діапазоном звучання від Дельта блюзу до філігранного володіння інструментом у властивій цього виконавцю манері, замішаної на джазі і фолк-музики.

Продовжить перше відділення спільний білорусько-український проект Olexiy Yarovenko Band. Колектив, зібраний харизматичним актором театру і кіно і неабияким музикантом Олексієм Яровенко, представить глядачам фестивалю програму з авторських композицій, засновану на фанку, традиційному блюзі і музиці соул.

Потім, після невеликої перерви на сцену вийдуть виконавці з США.

Michael Roach є одним з останніх хранителів традиційних різновидів блюзу, заснованих на регтайм і м'якій, але технічній манері звуковидобування - Piedmont blues. Не випадково майстер-класи цього виконавця по гітарі і вокалу користуються заслуженим успіхом по всій земній кулі. Відвідувачі цих уроків відзначають неймовірну доступність і душевність знань, які відкривають сенс блюзу навіть новачкам. Ця риса прикрашає і його концерти. На фестивалі Michael Roach (вокал, гітара) представить акустичну програму, яка перенесе глядача у часи зародження жанру і своєю легкістю звучання подарує неймовірні відчуття і гармонію.

Закриє програму першого дня один з майстрів сучасного чиказького блюзу - гітарист і вокаліст Mike Wheeler за підтримки кращих українських музикантів, регулярно гастролюючими з іноземними Блюзменами в їх українських турах. Цей автор пісень і неабиякий виконавець, внесений до Зали Слави Блюзу Чикаго в 2014 році, виступав на одній сцені з Koko Taylor, George Benson, Buddy Guy, BBKing, Jimmy Johnson. Його пісні грає практично всі чикагське блюзовое співтовариство, а його майстерність при виконанні будь-якої відомої пісні, що змушує глядача забути про оригінал, незаперечно.

У другий день десятого ювілейного KYIV BLUES FEST глядачів чекає не менш яскрава і різноманітна програма від виконавців з Польщі, США, Канади і Великобританії.

Отже, десятий ювілейний київський міжнародний фестиваль KYIV BLUES FEST X з нетерпінням чекає зустрічі з вами, бажаючи подарувати потужну і нев'янучу енергію справжнього блюзу і океан позитивних емоцій.

THE BLUES IS ALRIGHT!


Інші дати

Kyiv Blues Fest

09 листопада 2019 19:00

Будинок Кіно, Київ

Перейти до опису
від 300 грн.