8 листопада 2019, Пт. 19:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Kyiv Blues Fest у Києві - фото №1 picture
Kyiv Blues Fest у Києві - фото №2 picture
Kyiv Blues Fest у Києві - фото №3 picture
Kyiv Blues Fest у Києві - фото №4 picture
Kyiv Blues Fest у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Унікальна і безпрецедентна подія для всіх любителів блюзу в Україні KYIV BLUES FEST цього року святкує свій ювілей. У десятий раз Київський міжнародний фестиваль блюзу подарує глядачам абсолютно незабутні емоції й триватиме два дні, 8 і 9 листопада, в столичному Будинку Кіно. На честь ювілею фестиваль підготував феноменальну програму найвищої проби за світовими стандартами, і у свій другий день представить глядачам три абсолютно різних за стилістикою колективи з Польщі, США, Канади й Великобританії.

У другий день музиканти відіграють три годинних відділення з двома невеликими антрактами.

Глядачі побачать і почують абсолютно космічного новатора і справжнього музичного революціонера з Канади SON OF DAVE. Ця людина-оркестр і автор пісень здатний за допомогою губної гармоніки, голосового біт-боксу, різноманітних перкусій, вокалу і нехитрого електронного семплера занурити аудиторію в атмосферу, що межує з театральністю і танцювальними ритмами. Містично-гумористичне шоу й абсолютно божевільний «діджей», але живцем і по-чесному, без технічних примочок, що дозволяють безтурботно попивати коктейль за пультом — це єдиний і неповторний SON OF DAVE!

Гітарну піротехніку і приголомшливу енергетику пауер-тріо, замішану на фанку, блюз-року і мелодиці всесвітньої фолк-спадщини на фестивалі представить тріо з Великобританії LEWIS CREAVEN BAND, що стрімко набирає обертів на європейській блюзовій сцені.

А ось старий добрий і безкомпромісний блюз зіграє американський виконавець MIKE GREENE спільно зі своїми польськими колегами. Музичну кар'єру цього виконавця в юності перервав призов на В'єтнамську війну, після чого Майк залишив рідну країну в ім'я музики по всій земній кулі, зробивши музичну кар'єру у Франції. Цей музикант працював разом з Louisiana Red, відкривав концерти Luther Allison і Tony Joe White, грає на кількох інструментах — від гітари до акордеона і має вроджене почуття всіх стилів американської музики, будь то блюз, кантрі, фолк або рок.

Нагадаємо, що в перший день фестивалю ви зможете побачити та почути унікальних артистів з США, Білорусі та України.

Отже, десятий ювілейний київський міжнародний фестиваль KYIV BLUES FEST X з нетерпінням чекає зустрічі з вами, й бажає подарувати потужну і нев'янучу енергію справжнього блюзу та океан позитивних емоцій.

THE BLUES IS ALRIGHT!

Інші дати

Схожі події

Big Jazz Night -50% на другий 15 листопада 19:00, Пт Big Jazz Night Київ, Д12 Всі СвоЇ від 350 грн. Big Jazz Night Вже не хочу 15 листопада Big Jazz Night Д12 Всі СвоЇ Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 5 Подiй Рок балади і Віртуози Києва 29.11 - 15.12.2019 JONY ELMAN ANDRO 08 грудня 19:00, Нд JONY ELMAN ANDRO Київ, StereoPlaza від 650 грн. JONY ELMAN ANDRO Вже не хочу 08 грудня JONY ELMAN ANDRO StereoPlaza Придбати STUDANCE. День Студента 2019 16 листопада 21:00, Сб STUDANCE. День Студента 2019 Київ, ВДНГ від 400 грн. STUDANCE. День Студента 2019 Вже не хочу 16 листопада STUDANCE. День Студента 2019 ВДНГ Придбати