Kyiv Blues Fest

9 листопада 2019, Сб. 19:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Kyiv Blues Fest у Києві - фото №1 picture
Kyiv Blues Fest у Києві - фото №2 picture
Kyiv Blues Fest у Києві - фото №3 picture
Kyiv Blues Fest у Києві - фото №4 picture
Kyiv Blues Fest у Києві - фото №5 picture
Kyiv Blues Fest у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Унікальне і безпрецедентна подія для всіх любителів блюзу в Україні KYIV BLUES FEST в цьому році святкує свій ювілей. У десятий раз Київський міжнародний фестиваль блюзу подарує глядачам абсолютно незабутні емоції і пройде два дні, 8 і 9 листопада, в столичному Будинку Кіно. На честь ювілею фестиваль підготував феноменальну програму найвищої проби за світовими стандартами, і в свій другий день представить глядачам три абсолютно різних за стилістикою колективи з Польщі, США, Канади і Великобританії.

У другий день музиканти відіграють три повновагих відділення з двома невеликими антрактами.

Глядачі побачать і почують абсолютно космічного новатора і справжнього музичного революціонера з Канади SON OF DAVE. Ця людина-оркестр і автор пісень здатний за допомогою губної гармоніки, голосового біт-боксу, різноманітних перкусій, вокалу і нехитрого електронного семплера занурити аудиторію в атмосферу, що межує з театральністю і танцювальними ритмами. Містично-гумористичне шоу і абсолютно божевільний «діджей», але живцем і по-чесному, без технічних примочок, що дозволяють безтурботно попивати коктейль за пультом - це саме єдиний і неповторний SON OF DAVE!

Гітарну піротехніку і приголомшливу енергетику пауер-тріо, замішану на фанку, блюз-року і мелодиці всесвітньої фолк-спадщини на фестивалі представить стрімко набираюче обертів на європейській блюзової сцені тріо з Великобританії LEWIS CREAVEN BAND.

А ось старий добрий і безкомпромісний блюз зіграє американський виконавець MIKE GREENE спільно зі своїми польськими колегами. Музичну кар'єру цього виконавця в юності перервав призов на В'єтнамську війну, після чого Майк залишив рідну країну в ім'я музики по всій земній кулі, зробивши музичну кар'єру у Франції. Цей музикант працював разом з Louisiana Red, відкривав концерти Luther Allison і Tony Joe White, грає на кількох інструментах - від гітари до акордеона і має вроджене почуття всіх стилів американської музики, будь то блюз, кантрі, фолк або рок.

Нагадаємо, що в перший день фестивалю ви зможете побачити і почути унікальних артистів з США, Білорусі та України.

Отже, десятий ювілейний київський міжнародний фестиваль KYIV BLUES FEST X з нетерпінням чекає зустрічі з вами, бажаючи подарувати потужну і нев'янучу енергію справжнього блюзу і океан позитивних емоцій.

THE BLUES IS ALRIGHT!

Інші дати

Схожі події

КУРАЖ NOT ONLY JAZZ 15 серпня 12:00, Сб КУРАЖ NOT ONLY JAZZ Київ, ВДНГ від 150 грн. КУРАЖ NOT ONLY JAZZ Вже не хочу 15 серпня КУРАЖ NOT ONLY JAZZ ВДНГ Придбати Рок баллады в саду. Виртуозы Киева 14 серпня 19:00, Пт Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 400 грн. Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Вже не хочу 14 серпня Рок баллады в саду. Виртуозы Киева Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати JONY Нова дата 15 серпня 22:00, Сб JONY Одеса, Red Line від 600 грн. JONY Вже не хочу 15 серпня JONY Red Line Придбати