9 листопада 2019, Сб. 19:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Kyiv Blues Fest у Києві - фото №1 picture
Kyiv Blues Fest у Києві - фото №2 picture
Kyiv Blues Fest у Києві - фото №3 picture
Kyiv Blues Fest у Києві - фото №4 picture
Kyiv Blues Fest у Києві - фото №5 picture
Kyiv Blues Fest у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Унікальне і безпрецедентна подія для всіх любителів блюзу в Україні KYIV BLUES FEST в цьому році святкує свій ювілей. У десятий раз Київський міжнародний фестиваль блюзу подарує глядачам абсолютно незабутні емоції і пройде два дні, 8 і 9 листопада, в столичному Будинку Кіно. На честь ювілею фестиваль підготував феноменальну програму найвищої проби за світовими стандартами, і в свій другий день представить глядачам три абсолютно різних за стилістикою колективи з Польщі, США, Канади і Великобританії.

У другий день музиканти відіграють три повновагих відділення з двома невеликими антрактами.

Глядачі побачать і почують абсолютно космічного новатора і справжнього музичного революціонера з Канади SON OF DAVE. Ця людина-оркестр і автор пісень здатний за допомогою губної гармоніки, голосового біт-боксу, різноманітних перкусій, вокалу і нехитрого електронного семплера занурити аудиторію в атмосферу, що межує з театральністю і танцювальними ритмами. Містично-гумористичне шоу і абсолютно божевільний «діджей», але живцем і по-чесному, без технічних примочок, що дозволяють безтурботно попивати коктейль за пультом - це саме єдиний і неповторний SON OF DAVE!

Гітарну піротехніку і приголомшливу енергетику пауер-тріо, замішану на фанку, блюз-року і мелодиці всесвітньої фолк-спадщини на фестивалі представить стрімко набираюче обертів на європейській блюзової сцені тріо з Великобританії LEWIS CREAVEN BAND.

А ось старий добрий і безкомпромісний блюз зіграє американський виконавець MIKE GREENE спільно зі своїми польськими колегами. Музичну кар'єру цього виконавця в юності перервав призов на В'єтнамську війну, після чого Майк залишив рідну країну в ім'я музики по всій земній кулі, зробивши музичну кар'єру у Франції. Цей музикант працював разом з Louisiana Red, відкривав концерти Luther Allison і Tony Joe White, грає на кількох інструментах - від гітари до акордеона і має вроджене почуття всіх стилів американської музики, будь то блюз, кантрі, фолк або рок.

Нагадаємо, що в перший день фестивалю ви зможете побачити і почути унікальних артистів з США, Білорусі та України.

Отже, десятий ювілейний київський міжнародний фестиваль KYIV BLUES FEST X з нетерпінням чекає зустрічі з вами, бажаючи подарувати потужну і нев'янучу енергію справжнього блюзу і океан позитивних емоцій.

THE BLUES IS ALRIGHT!

Інші дати

Схожі події

Big Jazz Night -50% на другий 15 листопада 19:00, Пт Big Jazz Night Київ, Д12 Всі СвоЇ від 350 грн. Big Jazz Night Вже не хочу 15 листопада Big Jazz Night Д12 Всі СвоЇ Придбати JONY ELMAN ANDRO 08 грудня 19:00, Нд JONY ELMAN ANDRO Київ, StereoPlaza від 650 грн. JONY ELMAN ANDRO Вже не хочу 08 грудня JONY ELMAN ANDRO StereoPlaza Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 5 Подiй Рок балади і Віртуози Києва 29.11 - 15.12.2019 Monatik 01 грудня 18:00, Нд Monatik Бровари, ТРЦ Термінал, Льодова арена від 499 грн. Monatik Вже не хочу 01 грудня Monatik ТРЦ Термінал, Льодова арена Придбати