26 жовтня 2018, Пт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 198 грн.
від 198 грн.

Галерея

Kyiv Ethno Trio в Одесі - фото №1 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Kyiv Ethno Trio?

1. Ви будете занурені в атмосферу давньої та сучасної української музики
2. Унікальні фолклорні мелодії
3. Мультиінструменталісти продемонструють дивовижну гру на традиційних українських інструментах

Kyiv Ethno Trio - гурт, який створив Максим Бережнюк - фольклорист, співак традиційних українських пісень, виконавець на традиційних українських духових інструментах.

Учасник і лауреат багатьох українських і міжнародних конкурсів і фестивалів. Із сольними концертами він виступав у багатьох містах України, а також за кордоном (Литва, Чехія, Швеція, Німеччина, Франція). Він має більш 150 українських традиційних духових інструментів у своїй власній колекції. Це окарина, телинка, пан-флейти, дримби, дудук, кавал, ріг, коза (українська волинка).

Тепер Максим зі своїми друзями, мультиінструменталістами Орестом Крисою та Володимиром Пономарьовим створив Київ Етно Тріо. Це унікальні фолклорні мелодії і пісні, які Максим знайшов і записав у фольклорних експедиціях по селах України. Але це не чистий фольклор, це враження сучасної людини в глобалізованому світі.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати