Kyiv Modern Ballet. Двоє на гойдалці, 1984. Інша

21 січня 2020, Вт. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Kyiv Modern Ballet. Двоє на гойдалці, 1984. Інша в Києві! Чекаємо вас 2020-01-21 о 19:00 на майданчику Київський театр опери і балету для дітей та юнацтва, Київ.
Ви можете купити квитки на Kyiv Modern Ballet. Двоє на гойдалках, 1984. Інша на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на балет від Kyiv Modern Ballet?

1. Постановки Раду Поклітару – це незмінно високий рівень і незабутні враження.
2. Насолодитися кожним відточеним рухом танцівників.
3. Стати частиною унікального театрального явища.

ДВОЄ НА ГОЙДАЛЦІ
За мотивами однойменної п’єси Вільяма Гібсона. На музику Й.С. Баха, Ч. Варгас. Балет на 1 дію.

«П’єса Вільяма Ґібсона – дивовижно тонкий психологічний аналіз взаємин чоловіка й жінки, які, понад усе, прагнуть бути разом, але не здатні боротися за власну любов. Ці персонажі здалися мені настільки зворушливими й беззахисними, що в моїй фантазії одразу народився хореографічний еквівалент цієї щемливої історії. Вистава «Двоє на гойдалці» – діалог двох самотностей, які не зуміли зберегти своє крихке щастя», – Раду Поклітару.


1984. ІНША
За мотивами роману Джорджа Орвелла, балет-антиутопія на 1 дію, на музику сучасних європейських композиторів

Постановка – Ілля Мірошніченко, Катерина Кузнецова

Якщо ти в меншості – і навіть сам, – це не означає, що ти божевільний. Та чи зможеш ти протистояти цілій системі, масштаби якої не мають кордонів? Чи вдасться тобі довести всім навколо і, в першу чергу, собі, що світ – це не лише жага до влади, цинізм та самовдоволеність? Чи знайдеш ти в серцях інших те давно забуте почуття - любов? Джордж Орвелл у своєму романі "1984" дав нам свою відповідь. І український балет-антиутопія готовий дати свою. "1984. Інша" – це наш відгук на вічні проблеми існування індивідуума в суспільному ладі та соціуму як такому.