Kyiv Modern Ballet. Палата № 6 і Underground. Раду Поклітару (початок 19:00)

16 жовтня 2019, Ср. 20:00
від 120 грн.
від 120 грн.

Галерея

Kyiv Modern Ballet. Палата № 6 і Underground. Раду Поклітару (початок 19:00) у Києві - фото №1 picture
Kyiv Modern Ballet. Палата № 6 і Underground. Раду Поклітару (початок 19:00) у Києві - фото №2 picture
Kyiv Modern Ballet. Палата № 6 і Underground. Раду Поклітару (початок 19:00) у Києві - фото №3 picture
Kyiv Modern Ballet. Палата № 6 і Underground. Раду Поклітару (початок 19:00) у Києві - фото №4 picture
Kyiv Modern Ballet. Палата № 6 і Underground. Раду Поклітару (початок 19:00) у Києві - фото №5 picture
Kyiv Modern Ballet. Палата № 6 і Underground. Раду Поклітару (початок 19:00) у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Чому варто піти на балет Палата № 6, Underground?

1. Два одноактні балети за вечір.
2. Хореограф-постановник Раду Поклітару.
3. Незрівнянна музика П. Васкса і А. Пярта.

Приходьте на вечір одноактних балетів "Underground" і "Палата № 6" від Раду Поклітару! Талановитий хореограф-постановник, як завжди, знайде, чим здивувати глядачів!

Перший одноактний балет під назвою "Палата № 6" (на музику естонського композитора Арво Пярта) є однією з найбільш інтимних постановок колективу. Вперше світло рампи вона побачила у Великому театрі Росії. Однак після перенесення на артистів трупи "Київ Модерн-балет" спектакль не тільки не втратив емоційної напруги і глибини, а й зміг збагатитися новими і дуже чеховськими нюансами.

Ця історія актуальна і зараз. Адже як і багато років тому, так і сьогодні людина, що відрізняється від інших, майже завжди приречена стати ізгоєм. Як відзначають творці "Палати № 6", потрясіння, викликане у глядачів цим балетним спектаклем, можна хіба що порівняти з катарсисом, який буває після перегляду кращих світових драматичних вистав.

Другий одноактний балет - "Underground" (на музику латвійського композитора Петеріса Васкса). У ньому Раду Поклітару представляє світ героїв, які опинилися в андеграунді, тобто на межі навіть не життя, а виживання. Обставини протиставлено прагненню кожного до далекого світла. Що ж це за світло? За словами самого Петеріса Васкса, це і Божественне, небесне світло, і світло дитинства. Звідси в постановці з'являються образи, які передають глядачам граничне внутрішнє напруження героїв. Але будь-якій напрузі потрібен вихід. І якщо його немає, то вона досягає тієї межі, за якою вже починається катастрофа у стосунках і руйнування особистості.

Сценографія - Андрій Злобін, Заслужений діяч мистецтв.

Схожі події

VLAD. Історія кохання 22 жовтня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії від 1 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 22 жовтня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії Придбати Летюча миша 23 жовтня 18:30, Ср Летюча миша Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Летюча миша Вже не хочу 23 жовтня Летюча миша Театр музкомедії Придбати Прем'єра «Одеське Весілля» 09 листопада 19:00, Сб Прем'єра «Одеське Весілля» Одеса, Український театр від 99 грн. Прем'єра «Одеське Весілля» Вже не хочу 09 листопада Прем'єра «Одеське Весілля» Український театр Придбати Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 27.10 - 24.11.2019