Подію скасовано

Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти

28 травня 2020, Чт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти у Києві - фото №1 Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти у Києві
Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти у Києві - фото №2 Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти у Києві афіша
Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти у Києві - фото №3 Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти у Києві квитки
Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти у Києві - фото №4 Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти у Києві на concert.ua

Про подiю

Звернення організатора

Відповідно до рішення про обмеження проведення масових заходів з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 вистави академічного театру "Київ модерн-балет", заплановані на травень, переносяться та скасовуються наступним чином:

"Шекспірименти" 28 травня (Жовтневий палац) відмінено

Придабані квитки на виставу "Шекспірименти" можна обміняти на квитки на будь-яку іншу виставу театру,яка йтиме до кінця 2020 року.
Тел.для контактів з приводу обміну - 050-595-29-48 (Станіслав)

Бажаємо міцного здоров'я та до зустрічі на наступних виставах 2020 року!

«Ромео та Джульєтта» (Шекспірименти) в Києві! 28 травня на сцені Жовтневого Палацу балет ексцентричного Раду Поклітару зачарує кожного.

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ БАЛЕТ «Ромео та Джульєтта» (Шекспірименти)?

1. Раду Поклітару – геній сучасного балету, його несподіваний погляд на класичні твори додає нового смаку добре відомим сюжетам.
2. Постановка має унікальну творчу концепцію, яка демонструє долю найвідомішої в історії закоханої пари під новим кутом.
3. Пристрасть, драма, музика, чуттєвість – усе це, переплітається та дарує новий букет вражень.

Гучний початок

Офіційний день народження театру Kyiv Modern Ballet – 25 жовтня 2006 року, коли на сцені Національного театру драми ім. І.Франка відбулася прем’єра балету «Кармен. TV». За свій дебютний спектакль театр отримав одразу дві премії «Київська пектораль» в номінаціях «Кращий спектакль року» та «Краща робота балетмейстера».

З того часу Раду Поклітару – визнаний геній експериментального балету: його постановки або захоплюють з першої ж секунди, або викликають подив і зацікавленість. Байдужих не лишається!

Кохання, смерть і безсмертя

В основі балету – вічний твір Вільяма Шекспіра «Ромео та Джульєтта». Балет починається з невичерпної історії про веронських закоханих. А актори театру мимоволі стають безпосередніми учасниками драматичних подій, описаних Шекспіром. Проте, це вже не гра. Це реальна історія, в якій глядачам розкриється пристрасний та чуттєвий світ театру.

Де купити квитки на балет «Ромео та Джульєтта» (Шекспірименти)?

Розділіть ці емоції з близькими – замовляйте квитки легко та зручно на сайті concert.ua!

Артисти

Схожі події

Прем'єра! двоє 27 червня 19:00, Сб Прем'єра! двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Прем'єра! двоє Вже не хочу 27 червня Прем'єра! двоє Театр на Чайній Придбати Чехов на Театральній площі 07 червня 19:00, Нд Чехов на Театральній площі Київ, Київська фортеця від 150 грн. Чехов на Театральній площі Вже не хочу 07 червня Чехов на Театральній площі Київська фортеця Придбати Маленький Донні, який переміг морок 28 червня 19:00, Нд Маленький Донні, який переміг морок Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Маленький Донні, який переміг морок Вже не хочу 28 червня Маленький Донні, який переміг морок Театр на Чайній Придбати Оголена зі скрипкою Оголена зі скрипкою 16 Подiй Оголена зі скрипкою 15.12 - 12.07.2020