Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти

28 травня 2020, Чт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Галерея

Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти у Києві - фото №1 Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти у Києві
Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти у Києві - фото №2 Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти у Києві афіша
Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти у Києві - фото №3 Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти у Києві квитки
Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти у Києві - фото №4 Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти у Києві на concert.ua

Про подiю

«Ромео та Джульєтта» (Шекспірименти) в Києві! 28 травня на сцені Жовтневого Палацу балет ексцентричного Раду Поклітару зачарує кожного.

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ БАЛЕТ «Ромео та Джульєтта» (Шекспірименти)?

1. Раду Поклітару – геній сучасного балету, його несподіваний погляд на класичні твори додає нового смаку добре відомим сюжетам.
2. Постановка має унікальну творчу концепцію, яка демонструє долю найвідомішої в історії закоханої пари під новим кутом.
3. Пристрасть, драма, музика, чуттєвість – усе це, переплітається та дарує новий букет вражень.

Гучний початок

Офіційний день народження театру Kyiv Modern Ballet – 25 жовтня 2006 року, коли на сцені Національного театру драми ім. І.Франка відбулася прем’єра балету «Кармен. TV». За свій дебютний спектакль театр отримав одразу дві премії «Київська пектораль» в номінаціях «Кращий спектакль року» та «Краща робота балетмейстера».

З того часу Раду Поклітару – визнаний геній експериментального балету: його постановки або захоплюють з першої ж секунди, або викликають подив і зацікавленість. Байдужих не лишається!

Кохання, смерть і безсмертя

В основі балету – вічний твір Вільяма Шекспіра «Ромео та Джульєтта». Балет починається з невичерпної історії про веронських закоханих. А актори театру мимоволі стають безпосередніми учасниками драматичних подій, описаних Шекспіром. Проте, це вже не гра. Це реальна історія, в якій глядачам розкриється пристрасний та чуттєвий світ театру.

Де купити квитки на балет «Ромео та Джульєтта» (Шекспірименти)?

Розділіть ці емоції з близькими – замовляйте квитки легко та зручно на сайті concert.ua!

Артисти