Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару

27 лютого 2020, Чт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на балет «Вій» від Раду Поклітару?

1. Кожна постановка трупи – подія в культурному житті України.
2. Нове переосмислення знайомого сюжету.
3. Стильний мікс хореографічного рішення та музики українського композитора Олександра Родіна.

Запрошуємо на балет «Вій» у постановці неперевершеного Раду Поклітару! Приходьте, щоб насолодитися містичною історією за мотивами повісті великого письменника Миколи Гоголя.

Це притча про випробування людської душі, силу духу, про віру й невіру. Ви побачите шалену історію, яка трапилася з простим студентом Фомою Брутом. На сцені – неабиякі емоції, відчай, пристрасті й боротьба з власними внутрішніми демонами.

Що буває, коли сон все важче відрізнити від реальності? А віра в свої можливості недостатньо сильна? Як розпізнати зло, адже іноді воно здатне набути вигляду прекрасного та невинного створіння? Як же протистояти Вію і хто він такий: сон чи нечиста сила?

Новий балет від Раду Поклітару – це дивовижне поєднання унікальних декорацій, неповторних костюмів і вперше використаних колективом надсучасних візуальних ЗD-спецефектів!

У постановці всі персонажі зберігають свої імена, однак не варто очікувати ілюстрації знайомого сюжету. Авторське прочитання Раду Поклітару, як завжди, стане творчим переосмисленням місця дії, вчинків героїв і пропонованих обставин.

Чекаємо на вас!

Артисти