Kyiv Mozart Quartet

17 вересня 2019, Вт. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

17 вересня запрошуємо вас відвідати камерний вечір класичної музики в атмосферному залі з багатою історією - в Будинку Актора. У програмі концерту прозвучать вибрані твори Франца Шуберта.

Kyiv Mozart Quartet - незалежний проект, який зібрав провідних музикантів ансамблю «Київські солісти». Музиканти оркестру з успіхом виступали в якості солістів, грали в складі камерних ансамблів, брали участь в міжнародних фестивалях, з успіхом гастролювали по містах Німеччини, Польщі, Австрії, Бельгії, Франції, Швейцарії, Італії, Туреччини, Марокко, Японії, Китаю. Цей досвід, свої творчі ідеї, знання і вміння вони втілили в своєму новому проекті.

Солісти Kyiv Mozart Quartet:

Ольга Шелешкова - скрипка
Павло Хмара - скрипка
Сергій Казаков - віолончель
Дмитро Третяк - контрабас

Спеціальний гість вечора - Антоній Баришевський - український піаніст, соліст Національної філармонії України. Лауреат багатьох міжнародних конкурсів, серед них - Міжнародний конкурс Артура Рубінштейна (Ізраїль) і Міжнародний конкурс піаністів ім. Ферруччо Бузоні (Італія). Антоній постійно виступає сольно і з оркестрами в Україні і за кордоном. Він гастролював у Франції, Італії, Швейцарії, Данії, Ісландії, Іспанії, Німеччині, Ізраїлі, США, Південній Кореї, Японії. Виступав на таких сценах, як Вігмор хол (Великобританія), Берлінські Концертхаус і Філармонія, Кельнська філармонія, Палац музики (Барселона), Концертний зал Маріїнського театру і багатьох інших.

У програмі концерту:

◾ Франц Шуберт. Струнний квартет № 14 ре мінор «Смерть і дівчина»
◾ Франц Шуберт, Квінтет «Форель» Op.114

Камерний вечір класичної музики відбудеться 17 вересня о 19:00 за адресою вул. Ярославів Вал, 7.


Схожі події

ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Літній театр Морвокзал від 1000 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Літній театр Морвокзал Придбати SunSay. Літній концерт на терасі 30 липня 19:00, Чт SunSay. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. SunSay. Літній концерт на терасі Вже не хочу 30 липня SunSay. Літній концерт на терасі D12 Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Сергій Жадан. Літні читання на терасі 28 липня 19:00, Вт Сергій Жадан. Літні читання на терасі Київ, D12 від 350 грн. Сергій Жадан. Літні читання на терасі Вже не хочу 28 липня Сергій Жадан. Літні читання на терасі D12 Придбати