24-pay-mark Created with Sketch.

Kyiv Music Days 2020

12 - 13 грудня 2020 13:00-19:00
НСК Олімпійський Київ, вул. Велика Васильківська 55
від 415 ₴
від 415 ₴

Галерея

Про подiю


Чому варто піти на Kyiv Music Days?

1. Безпосередньо познайомитися та поспілкуватися з найкращими представниками концертної індустрії України та Європи.
2. Почути молоду перспективну українську та закордонну музику під час фестивалю шоукейсів.
3. Отримати нові знання та досвід від професіоналів індустрії під час конференції.

Kyiv Music Days 2020 — форум концертної індустрії

Вся концертна індустрія України знову збирається разом.

Артисти та їхні менеджери, продюсери й піарники. Промоутери та менеджери концертних агенцій. Прокатні компанії та імпортери концертного обладнання. Власники та директори концертних майданчиків. Журналісти та головні редактори. Маркетологи та бренд-менеджери… Звуко- та світло-режисери, стейджмени та продакшн-менеджери. Паблішери, спеціалісти з авторського та суміжних прав. Асоціації та профспілки. Хайпотворці, мемокріейтори та інші автори контенту.

Всі вони скучили не лише одне за одним, а й за конструктивом, що виникає лише при їхньому об’єднанні в одному місці, в один час і з єдиною метою.

Незмінне місце – НСК «Олімпійський».
12-13 листопада 2020 року.

Мета – навести різкість або впевнитися у своєму правильному погляді й переконаннях.

Квитки:

BASIC 2 DAYS:

  • Відвідування всіх днів конференції, всіх майданчиків з шоукейсами
  • Пакет презентаційних матеріалів
Євгенія Стрижевська, засновник Kyiv Music Days: «Нові тематичні потоки та перманентно актуальні. До речі, цього року кожен з потоків буде мати свого авторитетного куратора. Вперше ми будемо говорити про арт-маркетинг та e-commerce. Традиційно ми прокачуватимемо скіли у менеджменті, продакшні та роботі зі звуком, логістиці, діджитальних комунікаціях. Дізнаємося про нові маркетингові інструменти, що дозволять не лише експортувати або імпортувати музичний контент, а й, створивши ідеально цей контент, заволодіти світом».

Повний line-up конференції найближчим часом – на kyivmusicdays.com.ua


Схожі події

Секс і стрес. Жіноча зустріч Маші Єфросиніної 29 червня 13:00, сб Секс і стрес. Жіноча зустріч Маші Єфросиніної Київ, Pochayna Event Hall від 860 ₴ Секс і стрес. Жіноча зустріч Маші Єфросиніної Вже не хочу 29 червня Секс і стрес. Жіноча зустріч Маші Єфросиніної Pochayna Event Hall Придбати Філософський сніданок-мітап видавництва 21 червня 10:00, пт Філософський сніданок-мітап видавництва "Колесо Життя" Київ, Pochayna Event Hall від 600 ₴ Філософський сніданок-мітап видавництва Вже не хочу 21 червня Філософський сніданок-мітап видавництва "Колесо Життя" Pochayna Event Hall Придбати Wisard day 27 липня 11:00, сб Wisard day Київ, Signal Event Hall від 300 ₴ Wisard day Вже не хочу 27 липня Wisard day Signal Event Hall Придбати Малювання з Montclair 15.06, 16.06 Малювання з Montclair Івано-Франківськ, Студія Montclair Frankivsk від 700 ₴ Малювання з Montclair 15.06, 16.06 Малювання з Montclair Студія Montclair Frankivsk Придбати