24-pay-mark Created with Sketch.

Kyiv Music Days 2020

12 - 13 грудня 2020 13:00
НСК Олімпійський Київ, вул. Велика Васильківська 55
від 415 грн.
від 415 грн.

Галерея

Про подiю


Чому варто піти на Kyiv Music Days?

1. Безпосередньо познайомитися та поспілкуватися з найкращими представниками концертної індустрії України та Європи.
2. Почути молоду перспективну українську та закордонну музику під час фестивалю шоукейсів.
3. Отримати нові знання та досвід від професіоналів індустрії під час конференції.

Kyiv Music Days 2020 — форум концертної індустрії

Вся концертна індустрія України знову збирається разом.

Артисти та їхні менеджери, продюсери й піарники. Промоутери та менеджери концертних агенцій. Прокатні компанії та імпортери концертного обладнання. Власники та директори концертних майданчиків. Журналісти та головні редактори. Маркетологи та бренд-менеджери… Звуко- та світло-режисери, стейджмени та продакшн-менеджери. Паблішери, спеціалісти з авторського та суміжних прав. Асоціації та профспілки. Хайпотворці, мемокріейтори та інші автори контенту.

Всі вони скучили не лише одне за одним, а й за конструктивом, що виникає лише при їхньому об’єднанні в одному місці, в один час і з єдиною метою.

Незмінне місце – НСК «Олімпійський».
12-13 листопада 2020 року.

Мета – навести різкість або впевнитися у своєму правильному погляді й переконаннях.

Квитки:

BASIC 2 DAYS:

  • Відвідування всіх днів конференції, всіх майданчиків з шоукейсами
  • Пакет презентаційних матеріалів
Євгенія Стрижевська, засновник Kyiv Music Days: «Нові тематичні потоки та перманентно актуальні. До речі, цього року кожен з потоків буде мати свого авторитетного куратора. Вперше ми будемо говорити про арт-маркетинг та e-commerce. Традиційно ми прокачуватимемо скіли у менеджменті, продакшні та роботі зі звуком, логістиці, діджитальних комунікаціях. Дізнаємося про нові маркетингові інструменти, що дозволять не лише експортувати або імпортувати музичний контент, а й, створивши ідеально цей контент, заволодіти світом».

Повний line-up конференції найближчим часом – на kyivmusicdays.com.ua


Схожі події

Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART 06.10, 08.10, 13.10 ... 15.10 Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART Львів, Арт-студія "Простір Мрій" Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART 06.10, 08.10, 13.10 ... 15.10 Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART Арт-студія "Простір Мрій" Придбати Майстер-клас із малювання картин 04.10, 07.10, 08.10 Майстер-клас із малювання картин Львів, Арт-студія "Простір Мрій" Майстер-клас із малювання картин 04.10, 07.10, 08.10 Майстер-клас із малювання картин Арт-студія "Простір Мрій" Придбати Майстер клас з малювання картин 11 жовтня 18:00, вт Майстер клас з малювання картин Львів, Арт-студія "Простір Мрій" від 600 грн. Майстер клас з малювання картин Вже не хочу 11 жовтня Майстер клас з малювання картин Арт-студія "Простір Мрій" Придбати Майстер клас з малювання з вином 14.10, 15.10 Майстер клас з малювання з вином Львів, Арт-студія "Простір Мрій" Майстер клас з малювання з вином 14.10, 15.10 Майстер клас з малювання з вином Арт-студія "Простір Мрій" Придбати