23 серпня 2019, Пт. 22:00
Arizona Beach Club Харків, Олексіївський Лугопарк, пер.Буковий, 10
від 250 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантоване повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:22:00 22/08/2019. деталі тут
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Arizona Beach Club відзначає день міста і дарує подарунок - наймоднішого українського артиста - KYIVSTONER.

«Шо хочу, те й мучу - це моя база і я тут Сталлоне!». Популярний репер, творець смачних відео-скетчів, колишній учасник скандальних «Грибов».

Його звуть Альберт (по крайней мере, все так думають). Він корінний киянин, який довгий час жив за бугром, а саме в Лос-Анджелесі. Після закінчення коледжу Санта-Моніки в 2013-му вступив на режисерський факультет.

Перші гумористичні ролики в стилі «vine» народилися під час навчання. Моментально сформувалася велика аудиторія слухачів, які оцінили нестандартний гумор і особливу манеру мови початківця артиста. Тоді-то хлопець і зрозумів, що це його тема.

Альберт відкриває свій канал на YouTube - «Бюджетний Гай Річі», підкидаючи на нього свіжі скетчі та прикольні монологи з життєвого досвіду. Армія шанувальників зростає не по днях, а по годинах! На піку популярності Kyivstoner повертається в Україну, де йому пропонують стати частиною нового музичного проекту «Гриби». Деякий час Альберт працює з модним колективом, створюючи для нього свої фірмові скетчі, що стали родзинками кожного нового треку «Грибів».

У лютому 2017-го репер залишає групу, анонсуючи початок сольної кар'єри. Зараз Kyivstoner невід'ємна частина шоу Басти "Gazgolder Live".