Kyivstoner Невідомість

2 листопада 2018, Пт. 20:00
Stereo Plaza. Малий зал Київ, пр-т. Лобановського, 119
від 450 грн.
від 450 грн.
Обрати квиток

Про подiю

«Шо хочу, те й мучу - це моя база і я тут Сталлоне!» Шо намутили крутий чувак Kyivstoner 2 листопада в Києві, відразу і не скажеш, але те, що це бомба - стопудово!


Популярний репер, творець смачних відео-скетчів, колишній учасник скандальних «Грибов» Kyivstoner презентує фанам свій новий проект «Невідомість». У цей вечір ти почуєш свіжак з дебютного альбому «Хайпоголік» і парочку новинок, прихованих для особливого випадку. Лови момент, дядько!

Його звуть Альберт (по крайней мере, все так думають). Він корінний киянин, який довгий час жив за бугром, а саме в Лос-Анджелесі. Після закінчення коледжу Санта-Моніки в 2013-му вступив на режисерський факультет.

Перші гумористичні ролики в стилі «vine» народилися під час навчання. Моментально сформувалася велика аудиторія слухачів, оцінили нестандартний гумор і особливу манеру мови початківця артиста. Тоді-то хлопець і зрозумів, що це його тема.


Альберт відкриває свій канал на YouTube - «Бюджетний Гай Річі», підкидаючи на нього свіжі скетчі та прикольні монологи з життєвого досвіду. Армія шанувальників зростає не по днях, а по годинах! На піку популярності Kyivstoner повертається в Україну, де йому пропонують стати частиною нового музичного проекту «Гриби». Деякий час Альберт працює з модним колективом, створюючи для нього свої фірмові скетчі, що стали в наслідок родзинками кожного нового треку «Грибов».

У лютому 2017 го репер покидає групу, анонсуючи початок сольної кар'єри. І вже в березні меломани дізналися про вихід дебютного диска «Хайпоголік». Презентуючи свою нову роботу, Kyivstoner підкреслив: «Це буде чистий реп, і кожен рядок текстів буде сповнена моїм життєвим досвідом, моєї сумом. У цьому проекті немає веселощів ». Так, інтрига ще та ... На цей концерт точно варто прийти, щоб почути нового Kyivstoner. Чувак здивує, без базару!