19 липня 2018, Чт. 20:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 750 грн.
від 750 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт La Coka Nostra?

1. За склад, працьовитість і кількість вибухових треків їх називають супергрупою
2. Другий шанс київської публіки зануритись в енергетичне торнадо, яке створює на сцені нью-йоркська трійця
3. Потужний грув і шалений слем

Київ качає – La Coka Nostra повертаються до Києва з концертом 19 липня.

Нью-йоркська хіп-хоп-формація, що понад десять років тому утворилася, як, скажімо так, творче об’єднання довкола репера Danny Boy, згодом переросла в повноцінний гурт і записала три студійні альбоми. Разом із ним до складу супергурту входили його колеги по легендарних House Of Pain – Everlast та DJ Lethal, також відомий співпрацею з Limp Bizkit, і репери Slaine та Ill Bill.

Дебютна платівка довго чекала на вихід, але була того варта – у її записі брали участь Snoop Dogg, Bun B, Sick Jacken, B-Real, Sean Dog, Immortal Technique та Q-Unique. У 2012 вийшов «Masters of the Dark Arts» – альбом, що своїми щирими рядками засвідчив, що La Coka Nostra таки є «майстрами темних мистецтв». Хоч він і був записаний після того, як гурт покинув Everlast, він став найуспішнішим альбомом гурту. Третя ж платівка «To Thine Own Self Be True» (2016) стала найособистішою для всіх учасників, адже час запису став періодом певних індивідуальних змін.

За словами Slaine, їх місія – повернути на передові хардкор хіп-хоп. Наразі їх лише троє – Danny Boy, Slaine та Ill Bill, – але їхні виступи – це незмінно енергетичне торнадо, яке заряджається як від гурту, так і від фанів. Їхній грув здатен рознести концертний хол ущент. Ми чекатимемо на цю крейзі вечірку разом з вами.

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 9 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 30.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати