20 вересня 2018, Чт. 20:00
Кінопанорама Київ, вул. Шота Руставелі, 19
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Ля-муррр"?

1. Театр ВІЗАВІ завжди пропонує глядачеві емоційне меню. Регіт і сльози гарантовані.
2. На сцені діють справжні «живі» люди, яким не чужі пристрасть, ненависть, прихильність і емоційні зриви...
3. До вистави залучені актори кіно і телесеріалів. Ви, звичайно, без зусиль впізнаєте їх.

Любов і пригоди! Саме це робить наше життя цікавим та незабутнім.

На які авантюри здатна жінка, щоб знайти любов? Де шукати єдину або єдиного в сучасному вирі високих технологій і в болоті пристрастей?

На найближчому корпоративі придивіться уважно до молодого красеня з акуратною борідкою. Раптом це не чоловік, і навіть не гей, а гарненька дівчина. Але що вона робить вночі в кабінеті боса? І навіщо напиватися до чортиків? І коли врешті-решт «Анечка купить кульки»?

Любовні ігри для дорослих і відчайдушних закоханих. Романтична комедія. Велика кількість сміху і гумору з фантастичним голлівудським фіналом! Театр ВІЗАВІ завжди пропонує глядачеві емоційне меню. Регіт і сльози гарантовані. На сцені діють справжні «живі» люди, яким не чужі пристрасть, ненависть, прихильність і емоційні зриви... І водночас вони галантні і ранимі, милі й зворушливі у своєму прагненні здобути просте людське щастя і любов.

У виставі беруть участь актори кіно і телесеріалів. Ви, звичайно, без зусиль впізнаєте їх. Але що вони виробляють на сцені?! Такого навіть в кіно не дозволяють. Дві години гарного гумору, легкого флірту і пристрасної, відчайдушної та всеосяжної любові!