25 лютого 2019, Пн. 20:00
Центр культури та мистецтва НАУ Київ, Пр-т Космонавта Комарова, 1
від 550 грн.
від 550 грн.

Галерея

Про подiю

LACRIMOSA Time Travel World Tour 2019. A Show of Classics and Greatest Hits!

LACRIMOSA – найуспішніша незалежна музична група у світі, яка використовує в своїй творчості німецьку мову, відіграла за свою кар'єру безліч сенсаційних глобальних турів!

Кожен з них у різні роки був в підтримку того чи іншого студійного альбому LACRIMOSA, але ще ніколи раніше повномасштабний тур не був присвячений усій творчої спадщини цього колективу, утвореного в 1990 році.

У статусі одних із засновників жанру «gothic metal» LACRIMOSA, подарувала світу епохальні роботи, сповнені поезії, готики і метал-музики, як, наприклад, альбом «Elodia» 1999 року, оркестровий шедевр «Fassade» 2001-го або реквієм «Testimonium» 2017 року.

Тіло Вольфф і Анне Нурмі зі своєю групою виконають улюблені пісні фанів LACRIMOSA, занурюючи своїх шанувальників у незвичайну і таємну подорож крізь Час і Музику! У подорож, яка ніколи в такому вигляді не повториться!

Не пропустіть єдиний концерт LACRIMOSA в Україні у рамках світового туру «Подорож у часі».

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати The Chemical Brothers special offer 15 червня 20:00, Сб The Chemical Brothers Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 150 грн. The Chemical Brothers Вже не хочу 15 червня The Chemical Brothers Міжнародний Виставковий Центр Придбати