Ladies 'Night

19 жовтня 2020, Пн. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді.
На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.
Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій.
Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.
Нам, болить надавати вам таку відповідь.


Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.
Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону: 073-7358881, 048-7771717

Легендарний спектакль Ladies 'Night - 15 років на сцені!

Оригінальна версія постановки розповість історію шістьох друзів, які залишилися без роботи ... У вічному пошуку підробітків, хлопці змушені проводити свої вечори в місцевому барі. У кожного з них свої проблеми: одного покинула дружина з дитиною, жінка іншого вибрала кращу партію, у третього - дитина вимагає ролики ... Але все змінює випадкове оголошення в газеті для тих, хто готовий на все: "Стриптиз! Вхід - 200 баксів ". Колишні металурги вирішують зробити своє екстравагантне шоу!

Вистав багато - LADIES 'NIGHT - один!

Зроблено в Одесі!