LADY OPERA Ольга Чубарева

14 травня 2020, Чт. 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

LADY OPERA Ольга Чубарева у Києві - фото №1 LADY OPERA Ольга Чубарева у Києві
LADY OPERA Ольга Чубарева у Києві - фото №2 LADY OPERA Ольга Чубарева у Києві афіша

Про подiю

LADY OPERA Ольга Чубарева в Києві! Чекаємо вас 14 травня о 19:00 в Київській консерваторії.

Завжди непередбачувана, кожен її вихід на сцену - це нове шоу з особливою драматургією і відносинами з публікою. Ольга Чубарєва володіє дивовижним сопрано неймовірного діапазону, сили, харизми і неперевершеної краси тембру. Один з головних її принципів - тільки живе звучання. Красива, талановита, сучасна, її ім'я - в десятці найкрасивіших оперних співачок світу.

Ольга Чубарєва - народна артистка України, оперна співачка - не тільки головна виконавиця, а й автор, продюсер і режисер міжнародного арт-проекту «LADY OPERA». Унікальне поєднання сучасної музики, класики, оперного вокалу, великого симфонічного оркестру, хору, декорацій і хореографії - все це феєрична LADY OPERA.

Проект «Lady Opera» заснований Ольгою Чубаревої в 2013 році. Були представлені шоу-програми за участю зірок світової опери з Італії та Іспанії, солістів Arena di Verona, театру La Scala: «Lady Opera і зірки світової сцени», «Europe», «Сни Роксолани», «Vivere».

Живий голос неймовірної краси в поєднанні з яскравим драматичним даром, балет і світлові ефекти творили справжнє диво на першій сцені країни - Палаці мистецтв «Україна». Зачарована публіка - майже 4000 глядачів - в єдиному пориві скандували «браво». Таке мистецьке дійство відбулося в Києві на честь святкування п'ятиріччя проекту Lady Opera в 2018.

Alma Mater цілої плеяди українських музикантів - Консерваторія - запрошує шанувальників творчості Ольги і тих, хто відкриє для себе цей новий світ виразних щирих почуттів, гармонії і мистецтва.

Музичний супровід здійснить Заслужений Академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України під керівництвом талановитого композитора і диригента, заслуженого діяча мистецтв України Дмитра Антонюка. Драматизм оперних номерів доповнять хореографічними номерами артисти сучасного балету.

В очікуванні чогось незвичайного кияни побачать справжнє диво мистецтва - «вищий пілотаж» сучасного оперного співу. Дійство, де буде і класика, і популярні композиції, а також такі твори, про які самі музиканти, задіяні в проекті, кажуть: невже можливо таке поєднання?

Насправді, можливо все, важливо тільки бажання. Я сподіваюся, що моє бажання і бажання київської публіки співпадуть - і ми разом проведемо чудовий музичний вечір. - Стверджує Ольга Чубарєва.

Схожі події

Вечер джаза и вина в саду 07 серпня 20:00, Пт Вечер джаза и вина в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Вечер джаза и вина в саду Вже не хочу 07 серпня Вечер джаза и вина в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати ДахаБраха. Літній концерт на терасі 27 серпня 19:00, Чт ДахаБраха. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 500 грн. ДахаБраха. Літній концерт на терасі Вже не хочу 27 серпня ДахаБраха. Літній концерт на терасі D12 Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Вечір джазу і вина в саду 08 серпня 20:00, Сб Вечір джазу і вина в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Вечір джазу і вина в саду Вже не хочу 08 серпня Вечір джазу і вина в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати