LADY OPERA Ольга Чубарева

28 березня 2020, Сб. 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

LADY OPERA Ольга Чубарева у Києві - фото №1 LADY OPERA Ольга Чубарева у Києві
LADY OPERA Ольга Чубарева у Києві - фото №2 LADY OPERA Ольга Чубарева у Києві афіша

Про подiю

LADY OPERA Ольга Чубарева в Києві! Чекаємо на вас 28 березня о 19:00 у Київській консерваторії.

Завжди непередбачувана, кожен її вихід на сцену – це нове шоу з особливою драматургією та стосунками з публікою. Ольга ЧУБАРЕВА володіє дивовижним сопрано неймовірного діапазону, сили, харизми та неперевершеної краси тембру. Один з головних її принципів – тільки живе звучання. Вродлива, талановита, сучасна, її ім’я –в десятці найкрасивіших оперних співачок світу.

Ольга ЧУБАРЕВА – народна артистка України, оперна співачка є не лише головною виконавицею, але й авторкою, продюсеркою та режисеркою міжнародного арт-проєкту «LADY OPERA». Унікальне поєднання сучасної музики, класики, оперного вокалу, великого симфонічного оркестру, хору, декорацій і хореографії – все це феєрична LADY OPERA.

Проєкт «Lady Opera» започаткований Ольгою Чубаревою у 2013 році. Були представлені шоу-програми за участі зірок світової опери з Італії та Іспанії, солістів Arena di Verona, театру La Scala: «Lady Opera та зірки світової сцени», «Europe», «Сни Роксолани», «Vivere».

Живий голос неймовірної краси в поєднанні з яскравим драматичним даром, балет і світлові ефекти творили справжнє диво на першій сцені країни – Палаці мистецтв «Україна». Зачарована публіка – майже 4 тисячі глядачів – у один голос скандували «браво». Таке мистецьке дійство відбулося в Києві на честь святкування п'ятиріччя проєкту Lady Opera у 2018.

Alma Mater цілої плеяди українських музикантів – Консерваторія – запрошує шанувальників творчості Ольги та тих, хто відкриє для себе цей новий світ виразних щирих почуттів, гармонії та мистецтва.

Музичний супровід здійснить Заслужений Академічний Ансамбль пісні та танцю Збройних Сил України під орудою талановитого композитора та диригента, заслуженого діяча мистецтв України Дмитра Антонюка. Драматизм оперних номерів доповнять хореографічними номерами артисти сучасного балету.

В очікуванні чогось незвичайного кияни побачать справжнє мистецьке диво – «вищий пілотаж» сучасного оперного співу. Дійство, де буде і класика, і популярні композиції, і навіть такі твори, про які самі музиканти, задіяні в проєкті, кажуть: невже можливе таке поєднання?

Насправді, можливо все, важливо лише бажання. Я сподіваюся, що моє бажання та бажання київської публіки будуть спільними – й ми разом проведемо чудовий музичний вечір. – Стверджує Ольга ЧУБАРЕВА.