10 серпня 2018, Пт. 20:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Лайма Вайкуле в Одесі - фото №1 Лайма Вайкуле в Одесі
Лайма Вайкуле в Одесі - фото №2 Лайма Вайкуле в Одесі афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт Лайми Вайкуле?

1. Латвійська легенда виступить зі своїми кращими піснями
2. Цей голос неможливо сплутати з жодним іншим
3. Шоу співачки завжди насичені хореографічними постановками

Палаюча, проте з крижаним поглядом. Емоційна і сувора водночас. Стильна і екстравагантна. Навіть таких яскравих порівнянь недостатньо, щоб точно описати чарівну Лайму Вайкуле! Її просто неможливо переплутати ні з ким іншим.

Лайма вперше вийшла на сцену в 12 років, а вже в 15 пройшла конкурс і стала солісткою в Ризькому оркестрі радіо і телебачення, яким керував Раймонд Паулс. Ось так ось рано зажевріла її зірка та вже не згасала. Лайма Вайкуле вже давно сама допомагає юним талантам пробитися на сцену. Вона - один із засновників і організаторів Конкурсу молодих виконавців естрадної пісні "Юрмала" і постійний гість на "Новій хвилі".

За свою кар'єру артистка випустила більше десятка альбомів, які були продані 20-мільйонним тиражем в країнах СНД, Європи і США. "Вернисаж", "Скрипач на крыше", "Легкой джазовой походкой", "Еще не вечер", "Я вышла на Пикадилли", "Шерлок Холмс"... Усі ці хіти знайомі кожному.

Тепер дивовижна співачка виступить в Одесі! Не пропустіть момент! Тільки один незабутній вечір, один концерт, щоб насолодитися наживо її чуттєвим і оксамитовим голосом. Таке унікальне і рідкісне подія просто не можна пропустити!

Чекаємо вас 10 серпня!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Too Many Zooz 22 серпня 20:00, Ср Too Many Zooz Зелений Театр, Київ від 590 грн. Too Many Zooz Вже не хочу 22 серпня Too Many Zooz Зелений Театр Придбати Джаз на пляжі Джаз на пляжі 5 Подiй Джаз на пляжі 16.08 - 13.09.2018 мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати