Лайма Вайкуле

30 листопада 2019, Сб. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 290 грн.
від 290 грн.
Обрати квиток

Галерея

Лайма Вайкуле у Києві - фото №1 Лайма Вайкуле у Києві
Лайма Вайкуле у Києві - фото №2 Лайма Вайкуле у Києві афіша

Про подiю

Лайма Вайкуле в Києві з новою програмою і зірковими гостями

Після завершення грандіозного фестивалю Лайми Вайкуле «Рандеву», який вперше за п'ятирічну історію в цьому році виїхав за межі Латвії і вперше пройшов в Одесі, «сама народна» латвійська співачка в листопаді вирушає у великий всеукраїнський тур! Тільки вісім міст побачать нову програму! Зустрічаємося в Києві 30 листопада в Палаці «Україна»!

Всі чекають хітів - «Я вийшла на Пікаділлі», «Вернісаж», «Ще не вечір», «Про що грає піаніст» ... Без них не обійдеться! Але будуть і новинки! І разом з Лаймою, тільки в Києві, на сцені - неповторний балет Freedom. Вони так прекрасно доповнюють один одного, що їх практично неможливо уявити виступаючими окремо.

Лайма їде до Києва з новою програмою, яка не потребує якомусь особливому назві. Достатньо написати на афіші тільки два слова - її ім'я і прізвище. Вона поза часом, поза модою і поза політикою. І, тим не менше, кожен рік Лайма підносить глядачам щось таке, що дозволяє їй з легкістю зберігати свій статус актуальною, сучасною і модною артистки. Молоді заздрять, тому що для неї немає нічого неможливого.

Будьте впевнені: в цей раз Лайма теж буде чим вас здивувати: «У багатьох містах цього українського туру я давно не була. Зустріч з публікою, яка тебе любить, завжди долгожданна. Вона скоро настане, і це робить мене особливо щасливою, - каже Лайма.

- Концерти будуть складатися з шлягерів і нових пісень. Люди все одно люблять те, що знають. Як би я ні крутилася, ні крутилася і ні бажала вставити щось нове, - все одно старе не можна виключити. Будуть дуети. Разом зі мною в Україну приїде співак з Риги - Яніс Стібеліс. Краще нього пісню Раймонда Паулса «Любов настала» ніхто не заспіває. Але несподівані зіркові гості теж готуються до цього концерту. Заспіваю чи українською? Я вже почала його розуміти, - сміється Лайма. - Чи не на 100%, але на 80 - точно. Страшно співати іншою мовою. Це повага і відповідальність. Але я буду старатись!".

У Лайми безліч титулів! Для одних вона еталон жіночності, елегантності, ікона стилю, справжня леді ... Інших дивують її енергія, шарм і харизма.

Одна з глядачок, залишаючи майданчик Літнього театру «Морвокзал» в Одесі (там в цьому році проходив її фестиваль), сказала просто і лаконічно: «Для мене Лайма одна з найкрасивіших жінок моєї всесвіту». І в цих словах є найдорожче - народне визнання!

Але Лайма не любить яскравих епітетів на свою адресу, каже, що підвищена увага до її персони поза сценою - для неї великий стрес. Тому є одна порада: давайте подивимося на чудову Лайму на сцені! Послухаємо її потужні хіти і нові пісні. І не пошкодуємо оплесків в знак нашої вдячності і любові!

Заносите в календар дату, щоб не пропустити! Лайма призначає вам зустріч 30 листопада у Києві в Палаці «Україна».

Разом з Лаймою осінь і зима в Києві обіцяють бути теплими!