23 грудня 2018, Нд. 14:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Галерея

Лампа Аладдіна у Києві - фото №1 Лампа Аладдіна у Києві
Лампа Аладдіна у Києві - фото №2 Лампа Аладдіна у Києві афіша
Лампа Аладдіна у Києві - фото №3 Лампа Аладдіна у Києві квитки
Лампа Аладдіна у Києві - фото №4 Лампа Аладдіна у Києві на concert.ua
Лампа Аладдіна у Києві - фото №5 Лампа Аладдіна у Києві фото
Лампа Аладдіна у Києві - фото №6 Лампа Аладдіна у Києві піти
Лампа Аладдіна у Києві - фото №7 Лампа Аладдіна у Києві дивитись

Про подiю

Сюжет всіма улюбленої казки відомий: бідняк, але щасливчик Аладдін стає володарем чарівної лампи і Джина, який виконає три заповітні бажання хлопця.

Звичайно ж, Аладдіну доведеться подолати немало перешкод на шляху до здійснення своїх бажань, але найціннішим подарунком для нього стане любов прекрасної принцеси Будур.

Казка розрахована як на малят, так на дітей старшого віку, а також буде цікавою дорослим, адже в основі самого матеріалу – кохання та «дорослі» перипетії.

«Лампа Аладдіна» від Національної оперети – це сучасне прочитання доброї історії про життя володаря чарівної лампи, пронизане таємницями, пригодами та несподіванками, що розгортаються на тлі видовищних декорацій з використанням мультимедійного екрану, яскравих костюмів персонажів, у супроводі веселих пісень та оригінальної хореографії.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 39 Подiй Німецький цирк Black and White 22.02 - 21.04.2019 Декамерон Декамерон 2 Події Декамерон 6.03 - 07.03.2019 Мужики не танцюють стриптиз Мужики не танцюють стриптиз 5 Подiй Мужики не танцюють стриптиз 24.02 - 07.03.2019 Серенада Сонячної Долини 08 березня 19:00, Пт Серенада Сонячної Долини Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 200 грн. Серенада Сонячної Долини Вже не хочу 08 березня Серенада Сонячної Долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати