Ламповий стендап

18 жовтня 2018, Чт. 20:00
Теплий Ламповий Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на "Ламповий стендап"?

1. Це гумор від професійних коміків
2. Гумор без цензури
3. Тепла і затишна атмосфера

18 жовтня в Арт-клубі «Теплий Ламповий» буде не по-жовтневому спекотно. Вечір наповнить соковитий і актуальний гумор від справжніх профі. Ім'я цій події - «Ламповий стендап». Не пропустіть!

У програмі - виступи найталановитіших і перевірених авторів, кожен з яких представить свій добірний матеріал. Приходьте і знімайте вершки! Учасниками шоу стануть:

- Денис Корабльов - учасник фестивалів 1st Kyiv International Stand Up Comedy Week, «Ліга Сміху Стендап», шоу «Комік на мільйон». Його присутність - гарантія гарного настрою.

- Максим Коновал - пройшов шлях від КВН до сольних виступів. Став переможцем на «Розсміши коміка». Бере найактивнішу участь у розвитку гумористичних шоу України.

- Кирило Мазур - наймолодший представник стендапа в країні. Переможець шоу «Розсміши коміка».

- Даня Коряга (Данило Коваленко) - переможець шоу "Розсміши коміка".

Розбавте свій робочий тиждень добротним стендапом! Побачимося!

Схожі події

Ваня Усович. великий StandUp 19 липня 19:00, Пт Ваня Усович. великий StandUp Київ, Bel etage від 270 грн. Ваня Усович. великий StandUp Вже не хочу 19 липня Ваня Усович. великий StandUp Bel etage Придбати Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора 04 липня 19:00, Чт Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Київ, D12 від 300 грн. Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Вже не хочу 04 липня Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора D12 Придбати Підпільний Стендап на Пляжі 20 червня 20:00, Чт Підпільний Стендап на Пляжі Київ, ЮБК від 200 грн. Підпільний Стендап на Пляжі Вже не хочу 20 червня Підпільний Стендап на Пляжі ЮБК Придбати Ні-Просто Стендап / Stand Up 19 червня 20:00, Ср Ні-Просто Стендап / Stand Up Київ, Під Асфальтом Пляж від 120 грн. Ні-Просто Стендап / Stand Up Вже не хочу 19 червня Ні-Просто Стендап / Stand Up Під Асфальтом Пляж Придбати