Lara Fabian

27 вересня 2020, Нд. 19:00
від 1700 грн.
від 1700 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Увага! Концерт перенесено з 13.03.2020 на 27.09.2020. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату!

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону:+38048 230 99 55

Чому варто відвідати концерт Lara Fabian?

1. Абсолютно нова програма!
2. Зустріч з кумиром декількох поколінь!
3. Один з найбільш зворушливих вечорів року!

Незрівнянна Лара Фабіан з концертом в Одесі

Витончена жінка з неймовірно сильним голосом, яка вже протягом більше двох десятків років підкорює серця мільйонів людей по всьому світу, в середині березня відвідає одеську землю. Йдеться про чудову Лару Фабіан, заплановано два концерти спеціально для одеситів і гостей південного мегаполісу. Виступить Lara Fabian у театрі Опери та балету. Радимо почати резервувати квитки вже зараз.

Бельгійка за походженням, з канадським громадянством і француженка за станом душі, Лара Фабіан є справжньою поетесою з голосом.Всі тексти для своїх пісень виконавиця створює самостійно. Відома на весь світ як та, яка найкраще за всіх співає про справжню любов, Лара за роки своєї творчої діяльності створила десятки хітів, незмінно присвячених високому почуттю, що дає крила. Пісні, які колись підірвали чарти, залишаються популярними й досі через дивовижну глибину текстів з красивою подачею й елегантним мелодійним обрамленням.

Lara Fabian на сцені Одеського Академічного театру Опери та Балету

Декілька років тому артистка взяла паузу в кар'єрі, але тільки для того, щоб повернутися з новими силами та новою програмою. Масштабний концертний тур пов'язаний з двома датами – власним 50-річним ювілеєм, а також 25-років кар'єри – вона представить відомі композиції, що стали культовими. Сингли вокалістки на французькій, англійській мовах, неодмінно порадують фанів. Кілька нових треків стануть приємним сюрпризом для численних шанувальників, які вже сьогодні прагнуть дістати заповітні квиточки на найочікуванішу подія року.

Де купити найкращі квитки на концерт Lara Fabian в Одесі?

Поспішайте вибрати найкращі квитки на концерт Лари Фабіан в Одесі. Оформіть замовлення онлайн на сайті Concert.ua або придбайте в наших квиткових офісах.

Артисти

Інші дати

Lara Fabian

28 вересня 2020 19:00

Одеський театр Опери та Балету, Одеса

Перейти до опису
від 1900 грн.