24-pay-mark Created with Sketch.

LATEXFAUNA

31 серпня 2021, вт. 19:00-22:00
ЮБК Київ, Труханів острів, (200 м від пішохідного мосту)
від 600 ₴
від 600 ₴

Галерея

Про подiю

LATEXFAUNA у Києві! 31 серпня на локації ЮБК у Києві відбудеться концерт відомого українського дрім-поп гурту LATEXFAUNA.

Чому варто піти на концерт LATEXFAUNA у Києві?

  1. Головний інді-поп проєкт країни.
  2. Релаксаційні хіти і вишуканий суржик Діми Зезюліна.
  3. Прекрасна нагода провести останній день літа по-справжньому незабутньо.

Трушні і неповторні LATEXFAUNA з концертом у Києві

31 серпня на ЮБК відбудеться концерт вашого улюбленого гурту LATEXFAUNA! Неперевершені музиканти вже готові залити у ваші вуха свій душевний і, як говорять самі учасники проєкту, «елітний» дрім-поп. А це означає, що прощання із літом буде фантастично красивим і релаксовим!

Поспішайте замовити квитки собі й друзям.

Чіловий настрій та улюблені пісні: на ЮБК відбудеться виступ гурту ЛАТЕКСФАУНА

Чергова зустріч киян із LATEXFAUNA відбудеться на прохання столичних фанів гурту. «Мальчіків з Австралії» довго вмовляти не потрібно, адже вони добре знають: без їхнього фірмового почуття гумору вам буде тяжко пережити закриття літнього сезону. Тому музика і тексти для красивих, розумних і вишуканих, тобто для вас, вже на підході!

LATEXFAUNA «чілують і обнімають» всіх та дуже відповідально готуються до концерту.

Побачимося!

Де купити квитки на концерт LATEXFAUNA у Києві?

Усі квитки на концерт LATEXFAUNA в Києві ви знайдете на Concert.ua.

Артисти

Схожі події

SAGA LOVE ISLAND | GusGus 15 червня 17:00, сб SAGA LOVE ISLAND | GusGus Львів, ISLAND BEACH CLUB від 2000 ₴ SAGA LOVE ISLAND | GusGus Вже не хочу 15 червня SAGA LOVE ISLAND | GusGus ISLAND BEACH CLUB Придбати JAZZday на V’YAVA 16 червня 15:00, нд JAZZday на V’YAVA Київ, V’YAVA від 200 ₴ JAZZday на V’YAVA Вже не хочу 16 червня JAZZday на V’YAVA V’YAVA Придбати суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі 16.06 суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Львів, Театральний центр "Слово і голос" від 250 ₴ суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі 16.06 суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Театральний центр "Слово і голос" Придбати суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі 16 червня 15:00, нд суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Львів, Театральний центр "Слово і голос" від 250 ₴ суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Вже не хочу 16 червня суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Театральний центр "Слово і голос" Придбати