24-pay-mark Created with Sketch.

LATEXFAUNA

31 серпня 2021, вт. 19:00-22:00
ЮБК Київ, Труханів острів, (200 м від пішохідного мосту)
від 600 ₴
від 600 ₴

Галерея

Про подiю

LATEXFAUNA у Києві! 31 серпня на локації ЮБК у Києві відбудеться концерт відомого українського дрім-поп гурту LATEXFAUNA.

Чому варто піти на концерт LATEXFAUNA у Києві?

  1. Головний інді-поп проєкт країни.
  2. Релаксаційні хіти і вишуканий суржик Діми Зезюліна.
  3. Прекрасна нагода провести останній день літа по-справжньому незабутньо.

Трушні і неповторні LATEXFAUNA з концертом у Києві

31 серпня на ЮБК відбудеться концерт вашого улюбленого гурту LATEXFAUNA! Неперевершені музиканти вже готові залити у ваші вуха свій душевний і, як говорять самі учасники проєкту, «елітний» дрім-поп. А це означає, що прощання із літом буде фантастично красивим і релаксовим!

Поспішайте замовити квитки собі й друзям.

Чіловий настрій та улюблені пісні: на ЮБК відбудеться виступ гурту ЛАТЕКСФАУНА

Чергова зустріч киян із LATEXFAUNA відбудеться на прохання столичних фанів гурту. «Мальчіків з Австралії» довго вмовляти не потрібно, адже вони добре знають: без їхнього фірмового почуття гумору вам буде тяжко пережити закриття літнього сезону. Тому музика і тексти для красивих, розумних і вишуканих, тобто для вас, вже на підході!

LATEXFAUNA «чілують і обнімають» всіх та дуже відповідально готуються до концерту.

Побачимося!

Де купити квитки на концерт LATEXFAUNA у Києві?

Усі квитки на концерт LATEXFAUNA в Києві ви знайдете на Concert.ua.

Артисти

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Фестиваль «V’YAVA Єднання» 23 травня 16:00, чт Фестиваль «V’YAVA Єднання» Київ, Арт-завод Платформа від 1000 ₴ Фестиваль «V’YAVA Єднання» Вже не хочу 23 травня Фестиваль «V’YAVA Єднання» Арт-завод Платформа Придбати Музика з кінофільмів про кохання в саду -40% на другий квиток 26 травня 19:00, нд Музика з кінофільмів про кохання в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 ₴ Музика з кінофільмів про кохання в саду Вже не хочу 26 травня Музика з кінофільмів про кохання в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати