30 червня 2018, Сб. 20:00
Дах !FESTRepublic Львів, вул. Старознесенська, 24-26
від 220 грн.
від 220 грн.

Галерея

Latexfauna у Львові - фото №1 Latexfauna у Львові
Latexfauna у Львові - фото №2 Latexfauna у Львові афіша
Latexfauna у Львові - фото №3 Latexfauna у Львові квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт Latexfauna?

1. На вас чекає найбільш атмосферний вечір у стилі дрім-поп.
2. Київський інді-поп проект всього лише за два роки творчості зробив божевільний ривок на шляху до популярності.
3. Не виключено, що саме ви почуєте новий матеріал хлопців першими.

30 червня на даху клубу! FestRepublic – нереально популярний київський інді-поп проект Latexfauna. Хлопці виконають усі улюблені композиції публіки і, звичайно, бомбануть щось новеньке. Приходьте!

У складі групи – люди, на перший погляд, ніяк не пов'язані з музикою: креативний копірайтер, журналіст-оглядач, режисер театру і кіно, фахівець із міжнародної торгівлі. Але це абсолютно не завадило хлопцям завоювати шалену популярність із першим же синглом Surfer, який за короткий період набрав понад 100 тисяч переглядів на YouTube і потрапив у шорт-лист фестивалю Music Video Underground (США).

Свій творчий шлях Latexfauna почали в 2016. І надзвичайно цікавий той факт, що, маючи у своєму активі лише сингли і жодного альбому, музиканти отримали запрошення виступити на щорічному фестивалі «Республіка». А вже в червні 2017 група підписала контракт із лейблом Moon Records. Однією з «фішок» проекту стали нетривіальні тексти українською мовою і суржиком. Автор лірики Діма Зезюлін пояснює: застосовує суржик не тому, що неграмотний. Просто інколи тільки окремі слова можуть виразити думку, ідею, емоцію максимально точно. Побачимося!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Too Many Zooz 22 серпня 20:00, Ср Too Many Zooz Зелений Театр, Київ від 590 грн. Too Many Zooz Вже не хочу 22 серпня Too Many Zooz Зелений Театр Придбати Джаз на пляжі Джаз на пляжі 5 Подiй Джаз на пляжі 16.08 - 13.09.2018 мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати