10 серпня 2019, Сб. 20:00
Зелений театр Одеса, парк ім. Тараса Шевченко
від 390 грн.
від 390 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Latexfauna?

1. Всі улюблені хіти про “та ти шо” і “еротичні сни”.
2. LATEXFAUNA – збирає всіх своїх кісок, зайок, тюлєньчиків, зміюк, касатіків, куріпочок і ласточок.
3. Пробути усі твої найчарівніші інстинкти.

Знаєш шо таке класна ідея? Вікенд з LATEXFAUNA в Одесі – оце класна ідея.

10 серпня. Субота. Ранок. Ти береш самих лютих дружань, прокладаєш маршрут до чорноморського узбережжя і вриваєшся в найкрутіший вікенд літа. Тебе тащить легендарне курортне місто, ти нямаєш смажену корюшку і барабульку, тебе веселять гарні люди і улюблені лонг-дрінки. А увечері в Зеленому театрі концерт самої модної, сексуальної групи LATEXFAUNA.

“Господі”, - зараз думаєш ти. – І такий: “Хоть би не пропустить цей концерт”, - думаєш. “Всьо, 10 серпня я їду в Одесу”, - думаєш. “Там будуть усі самі класні пісні про волохатий вітер і лаймові небеса, про космос і еротичні сни, про алое і про волейбольну команду. Класно, карочє, буде”, – думаєш ти.

Не думай. Їдь.

Схожі події

KAZKA 04 березня 19:00, Ср KAZKA Київ, Палац спорту від 350 грн. KAZKA Вже не хочу 04 березня KAZKA Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати БГ 10 лютого 19:00, Пн БГ "Акваріум" Чернівці, Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської від 320 грн. БГ Вже не хочу 10 лютого БГ "Акваріум" Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської Придбати