LATEXFAUNA

4 вересня 2020, Пт. 20:00
HC Hall Київ, пр Визволителів 1, Київ
від 400 грн.
від 400 грн.
Обрати квиток

Галерея

LATEXFAUNA у Києві - фото №1 LATEXFAUNA у Києві
LATEXFAUNA у Києві - фото №2 LATEXFAUNA у Києві афіша
LATEXFAUNA у Києві - фото №3 LATEXFAUNA у Києві квитки

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою: [email protected]

Концерт перенесено

Нова дата події – 4 вересня. Усі квитки, придбані на 27 березня та 22 травня, залишаються дійсними.LATEXFAUNA в Києві! 4 вересня в HC Hall у Києві відбудеться концерт популярного інді-поп проєкту LATEXFAUNA.

Чому варто піти на концерт гурту LATEXFAUNA в Києві?

1. Більш атмосферного дрім-поп колективу не існує в природі.
2. Ви почуєте улюблені пісні та отримаєте бонус у вигляді класних нових робіт.
3. Якщо тебе цікавить тільки космос і еротичні сни, тобі сюди.

LATEXFAUNA ДАдуть КОСМІЧНИЙ КОНЦЕРТ у КИЄВІ

4 вересня в столичному HC Hall виступить відомий київський інді-поп проєкт LATEXFAUNA.

Якщо тебе цікавить тільки космос і еротичні сни, тобі сюди. LATEXFAUNA дасть шанс доторкнутися до зірок, адже дає Космічний концерт в HC HALL на проспекті Визволителів, 1. Це маленький крок на лівий берег Києва для космічної одіссеї улюбленими і новими піснями. Welcome до нової галактики.

LATEXFAUNA в Києві: гіпнотичний саунд і легка мелодійність

LATEXFAUNA – це великий світ, який існує десь у закутках вашої підсвідомості. У ньому немає місця простим буденним речам. Небеса там – лаймові, хмари – лілові, сни – персикові. Та й учасники гурту нічого спільного з музикою, власне, не мають. Копірайтер, журналіст, режисер... Але що може завадити справжньому таланту! Хлопці зібралися та перш за все – шарахнули дебютним синглом Surfer, який отримав 100 тисяч переглядів за лічені дні. А фестиваль Music Video Underground (США) включив роботу у свій шорт-лист.

Потім було несподіване запрошення на фестиваль «Республіка» та контракт з лейблом Moon Records.

Тепер чіпкі та відверті тексти збирають у таборі прихильників LATEXFAUNA все більше та більше людей. Приєднуйтесь!

Де купити квитки на концерт LATEXFAUNA в Києві?

Щоб замовити квитки на концерт LATEXFAUNA в HC Hall в Києві, заходите на Concert.ua. Доступні електронні квитки та квитки з доставкою.

Артисти