24-pay-mark Created with Sketch.

LAUD

14 травня 2023, нд. 19:00-19:00
Malevich Concert Arena Львів, Проспект Чорновола, 2
від 450 ₴
від 450 ₴

Про подiю

В цей вечір ви поринете у музику любові, пристрасті і насолоди у виконанні брутального романтика української R&B сцени. Ви почуєте найкращі пісні виконавця, зокрема улюблені шанувальниками композиції: «У Цю Ніч», «Вигадав», «2 Дні», «Ти мені дуже» та інші.

Цього разу на виступі вас чекає ексклюзивні музичні рішення у повному складі бенду та гітарні соло від LAUD.

Чому варто піти на концерт LAUD?

  1. Почути наживо фірмовий голос артиста;
  2. Танцювати під хіти «У Цю Ніч» та «Пробач»;
  3. Насолодитися особливим тембром артиста та красою його ліричних композицій.

LAUD називають феноменом української поп-сцени, адже його американська манера співу надзвичайно гармонійно лягає на україномовні змістовні тексти. Він давно став невід’ємною частиною фірмової української музики, яку співають як в Україні так і за її межами.

Статус молодої зірки підтверджують високі місця у чартах стрімінгових платформ та понад двадцять мільйонів переглядів відео на YouTube.

LAUD - це новий український тренд, яким пишаєшся. Артист розгорнув активну благодійну діяльність для допомоги військовим, переселенцям і постраждалим людям від наслідків повномасштабної війни, а також популяризує українську культуру, мову і музику як в Україні так і закордоном.

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Один в Каное 18 червня 18:30, вт Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 ₴ Один в Каное Вже не хочу 18 червня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати