Подію скасовано
16 - 31 березня 2020 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

LAURA MARTI

Галерея

LAURA MARTI у Львові - фото №1 laura-marti_lvovskiy-teatr-opery-i-baleta_160320201900_839
LAURA MARTI у Львові - фото №2 laura-marti_lvovskiy-teatr-opery-i-baleta_160320201900_870
LAURA MARTI у Львові - фото №3 laura-marti_lvovskiy-teatr-opery-i-baleta_160320201900_62

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:


У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію скасовано.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Laura Marti у Львові. 16 березня у Львівському театрі опери та балету відбудеться великий весняний концерт неймовірної Лаури Марті.

Чому варто піти на концерт Laura Marti у Львові?

1. Поповнити свій емоційний світ новими світлими враженнями.
2. Отримати справжню насолоду від яскравої презентації нового альбому «Все буде добре!»
3. Зустріти весну на позитиві.

Чарівна Laura Marti у Львові

16 березня 2020 року у театрі опери та балету у Львові відбудеться концерт LAURA MARTI (Лаура Марті) з програмою «Все буде добре!». На вас чекає 10 оптимістичних пісень і як каже сама співачка, кожна нова платівка для співака, 16 березня зустрічайте у Львівській опері вишукану Лауру Марті з концертом «Все буде добре!» Початок весни ще ніколи не був таким світлим та позитивним. Приходьте з родиною та друзями й насолодіться талановитою творчістю.

Замовити квитки можна просто зараз.

Лаура Марті з новою програмою «Все буде добре!» на сцені Львівської опери

Програма «Все буде добре!» – це 10 оптимістичних композицій. Відома українським слухачам як джазова виконавиця Лаура Марті цього разу виступить у якості представниці таких жанрів як поп-музика, соул і фанк. Крім того, новий альбом вперше для артистки містить пісні лише українською мовою.
Кожна композиція – відлуння душевного світу виконавиці, яка впевнена: творчість має бути справжньою та щирою. Ритми й настрій змінюватимуться від трека до треку. В основі мелодій – гармонійне поєднання джазу, софт-року, фанку й поп-року.

У 2017 році Laura Marti стала «Кращою співачкою року» за версією ELLE Ukraine. Приходьте, щоб отримати нові яскраві враження й познайомитися з новою Лаурою Марті.


Де купити квитки на концерт Лаури Марті у Львові?

Обрати кращі місця в залі й замовити квитки на концерт Laura Marti у Львівському театрі опери та балету ви можете онлайн на сайті Concert.ua або – у наших квиткових касах.